Menu Zamknij

FC Naturale

SEZON – WIOSNA 2024

Kolor koszulek: czarne

Kadra zespołu WIOSNA 2024

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Miłosz PałuczakFC Naturale000--1369.2323.087.69
2Jakub FlisikowskiFC Naturale000--1369.2323.087.69
3Kuba WilczyńskiFC Naturale000--1369.2323.087.69
4Dawid LaszczykFC Naturale2200--1369.2323.087.69
5Kacper JarońFC Naturale1810--1369.2323.087.69
6Olaf GohlikeAwaria900--1369.2323.087.69
7Dawid RogackiFC Naturale1310--1369.2323.087.69
8Szymon SzołomickiFC Naturale1220--1369.2323.087.69
9Eryk NowickiFC Naturale800--1369.2323.087.69
10Samuel KlimekFC Naturale710--1369.2323.087.69
11Filip KowalskiFC Naturale400--1369.2323.087.69
12Kuba WyszomierskiFC Naturale210--1369.2323.087.69
13Nikodem GozdeckiFC Naturale1210--1369.2323.087.69

TABELA EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11413011744912539
2IXODI Nevada Gdynia1413011603512539
3Cobis Gdynia141112111684334
4141031122833933
514824113882526
6147258478623
71462675106-3120
81453698732518
9145367391-1818
101451890113-2316
1114401090120-3012
1214311064104-4010
1314311055132-7710
14Szaleni Komornicy14211164164-1007
1514001448117-690

TERMINARZ EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Companieros — FC NaturaleEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Wilki MorskieEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Szaleni KomornicyEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — FC NaturaleEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Kiedyś OdpaląEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — IXODI Nevada GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — JR PogórzeEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Supa Strikas CFEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Cobis GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HTM Gdynia — FC NaturaleEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — FC NaturaleEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Polska GuromEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ

________________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2023

Kolor koszulek: czarne

Kadra zespołu JESIEŃ 2023

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Kajetan PyszFC Naturale210--6100.000.000.00
2Medard KotowiczFC Naturale1410--12100.000.000.00
3Kacper JarońFC Naturale2000--12100.000.000.00
4Alex BarbugliFC Naturale300--12100.000.000.00
5Mikołaj SanockiFC Naturale000--11100.000.000.00
6Dawid WiwatowskiFC Naturale000--12100.000.000.00

TABELA I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1161600133528148
2161204108713736
3Bad Boys16111498722634
416110598554333
516110586572933
616101595692631
716101575611431
8169078183-227
9168178580525
10166197184-1319
1116601073107-3418
12Crystal Soldiers1650119688815
131650117393-2015
141641116089-2913
151641114699-5313
1616411157127-7013
1700000000
1700000000
1700000000
20160016048-480

TERMINARZ I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
FC Naturale — HTM GdyniaI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Babilon United — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Bad BoysI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Crystal SoldiersI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
AREX — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Beer Fans GdyniaI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Kamix BraciaI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Maestro — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Sokółka FCI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Studio Prime JBG — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — Zawsze MożnaI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
MMR Group — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Naturale — SPS LimonkaI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Sporting Gdynia — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Damen Gdynia — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
BCT — FC NaturaleI LIGAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ