Menu Zamknij

Enerpol Gdynia

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: błękitne, niebieskie, żółte, łososiowe

Szablon Jesień2021

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Tadeusz SochaEnerpol Gdynia700--12100.000.000.00
2Piotr KołcEnerpol Gdynia000--12100.000.000.00
3Łukasz KowalskiEnerpol Gdyniaobrońca, pomocnik1810--12100.000.000.00
4Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik13001847612100.000.000.00
5Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca8001909512100.000.000.00
6Paweł RasmusEnerpol Gdyniapomocnik40101757510100.000.000.00
7Marcin DampcEnerpol Gdynianapastnik1001808012100.000.000.00
8Rafał MurawskiEnerpol Gdyniapomocnik2500--12100.000.000.00
9Daniel LisowskiEnerpol Gdyniaobrońca300--12100.000.000.00

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11414001364342
21411031026334*
3IXODI Nevada Gdynia1411031056433
4Classic Gdynia14617958419
514509669715
6144196512213
71440104810212
81400140420

Terminarz EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Enerpol Gdynia — FC AtmosferaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
JR Pogórze — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Hewi Goal Grabówek — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
IXODI Nevada Gdynia — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia II — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Chylonia DT City — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Classic Gdynia — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — JR PogórzeEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia - Hewi Goal GrabówekEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — Enerpol Gdynia IIEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — IXODI Nevada GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — Classic GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
FC Atmosfera — Enerpol GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – WIOSNA 2021
Kolor koszulek: błękitne, niebieskie, żółte

Kadra zespołu Wiosna 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Przemysław TrytkoEnerpol Gdynia200--11100.000.000.00
2Marcin KajcaEnerpol Gdynia400--7100.000.000.00
3Rafał MurawskiEnerpol Gdyniapomocnik1700--11100.000.000.00
4Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik3001827011100.000.000.00
5Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik3001787311100.000.000.00
6Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca7001909511100.000.000.00
7Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca0001746611100.000.000.00
8Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik5001847611100.000.000.00
9Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz0101798711100.000.000.00
10Łukasz KowalskiEnerpol Gdyniaobrońca, pomocnik2700--11100.000.000.00
11Mohamed Doumbouya “Rinto”Enerpol Gdynianapastnik200--7100.000.000.00
12Urbański Fabian-200--11100.000.000.00
13Piotr KołcEnerpol Gdynia000--11100.000.000.00
14Michał NalepaEnerpol Gdynia200--6100.000.000.00
15Mateusz DampcEnerpol Gdynia1410--11100.000.000.00
16Błażej SiłkowskiEnerpol Gdynia000--11100.000.000.00
17Tadeusz SochaEnerpol Gdynia400--11100.000.000.00
18Paweł SasinEnerpol Gdynia000--11100.000.000.00
19Mateusz WesserlingEnerpol Gdynia000--11100.000.000.00
20Daniel LisowskiEnerpol Gdyniaobrońca1610--11100.000.000.00

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11212001152836
2IXODI Nevada Gdynia12903753827
3Classic Gdynia12705785522*
412705814821
51232744868
612129521195
712101128993

______________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2020
Kolor koszulek: błękitne, granatowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Grzegorz NicińskiEnerpol Gdynianapastnik0000--9
2Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca3000174669
3Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik0000182709
4Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik7000178739
5Marcin DampcEnerpol Gdynianapastnik6000180809
6Sergey ShukurinEnerpol Gdyniaobrońca0000182829
7Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca11000190959
8Ivan NesteriukEnerpol Gdynianapastnik0000178809
9Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik31000184769
10Przemysław TrytkoEnerpol Gdynia6000--9
11Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz0000179879
12Filip BurkhardtEnerpol Gdynia2000--8
13Urbański Fabian-2000--8
14Piotr KołcEnerpol Gdynia0000--8
15Błażej SiłkowskiEnerpol Gdynia3000--8
16Tadeusz SochaEnerpol Gdynia5000--7
17Daniel LisowskiEnerpol Gdyniaobrońca11010--9

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1980193444924
2IXODI Nevada Gdynia961265392619
3Śledzie960365551018
496035249318
5951365551016
6Classic Gdynia94055150112
793064762-159
892162240-187
992074357-146
10Joga Bonito91173890-524

 

___________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: błękitne, granatowe

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwaga
1Grzegorz NicińskiEnerpol Gdynianapastnik0000--
2Błażej SiłkowskiEnerpol Gdynia1000--
3Mateusz DampcEnerpol Gdynia0000--
4Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz001017987
5Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik1400018476
6Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca701017466
7Ivan NesteriukEnerpol Gdynianapastnik400017880
8Damian PodkańskiIXODI Nevada Gdynianapastnik1000018694
9Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca500019095
10Sergey ShukurinEnerpol Gdyniaobrońca000018282
11Marcin DampcEnerpol Gdynianapastnik100018080
12Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik800017873
13Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik000018270
14Sebastian RybandtClassic Gdynia2000--

Ekstraklasa gr.mistrzowska Wiosna 20020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — SportingEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — Salos/NevadaEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

EKSTRAKLASA Wiosna 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1861162372519
284224536914
3IXODI Nevada Gdynia84135047313
4840451381312
584045354-112
6Dziki West84045362-912
783144953-410
8Śledzie82154668-227
982064862-146
10Classic Gdynia00000000
10Joga Bonito00000000

Ekstraklasa gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11281393613225
2IXODI Nevada Gdynia1271483681522
31270567452221
4125255862-417
5125076480-1615

 


POPRZEDNIE SEZONY

JESIEŃ 2019

 

Ekstraklasa gr.mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1151500124655945
2Dziki West159067597-2227
3Classic Gdynia1573597633424
4157268079123
5157177468622
61570896105-921

Ekstraklasa Jesień 2019

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
110100082424030
2Dziki West107034660-1421
31060467541318
41060457461118
5Classic Gdynia1051462431916
6105144949016
71050583612215
8104064763-1612
9Śledzie10307595909
10IXODI Nevada Gdynia102085674-186
11101093390-573