Menu Zamknij

Enerpol Gdynia

SEZON – WIOSNA 2021
Kolor koszulek: błękitne, niebieskie, żółte

Kadra zespołu Wiosna 2021

RankingZawodnikDrużynaPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Przemysław TrytkoEnerpol Gdynia200--8100.000.000.00
2Marcin KajcaEnerpol Gdynia000--4100.000.000.00
3Rafał MurawskiEnerpol Gdyniapomocnik1300--8100.000.000.00
4Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik000182708100.000.000.00
5Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik000178738100.000.000.00
6Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca700190958100.000.000.00
7Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca000174668100.000.000.00
8Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik500184768100.000.000.00
9Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz010179878100.000.000.00
10Łukasz KowalskiEnerpol Gdyniaobrońca, pomocnik1900--8100.000.000.00
11Mohamed Doumbouya “Rinto”Enerpol Gdynianapastnik200--4100.000.000.00
12Urbański Fabian-200--8100.000.000.00
13Piotr KołcEnerpol Gdynia000--8100.000.000.00
14Michał NalepaEnerpol Gdynia200--3100.000.000.00
15Mateusz DampcEnerpol Gdynia1010--8100.000.000.00
16Błażej SiłkowskiEnerpol Gdynia000--8100.000.000.00
17Tadeusz SochaEnerpol Gdynia200--8100.000.000.00
18Paweł SasinEnerpol Gdynia000--8100.000.000.00
19Mateusz WesserlingEnerpol Gdynia000--8100.000.000.00
20Daniel LisowskiEnerpol Gdyniaobrońca710--8100.000.000.00

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsPkt
19900752127
29702723121
3IXODI Nevada Gdynia9603542918
4Classic Gdynia9405423912
5932429438
6912644825
712101128993

______________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2020
Kolor koszulek: błękitne, granatowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RankingZawodnikDrużynaPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Grzegorz NicińskiEnerpol Gdynianapastnik0000--9
2Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca3000174669
3Mateusz DąbrowskiEnerpol Gdynia0000--2
4Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik0000182709
5Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik7000178739
6Marcin DampcEnerpol Gdynianapastnik6000180809
7Sergey ShukurinEnerpol Gdyniaobrońca0000182829
8Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca11000190959
9Ivan NesteriukEnerpol Gdynianapastnik0000178809
10Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik31000184769
11Piotr MiotkEnerpol Gdynia0000--9
12Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz0000179879
13Filip BurkhardtEnerpol Gdynia2000--8
14Urbański Fabian-2000--8
15Piotr KołcEnerpol Gdynia0000--8
16Błażej SiłkowskiEnerpol Gdynia3000--8
17Tadeusz SochaEnerpol Gdynia5000--7
18Przemysław TrytkoEnerpol Gdynia6000--9
19Daniel LisowskiEnerpol Gdyniaobrońca11010--9

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1980193444924
2IXODI Nevada Gdynia961265392619
3Śledzie960365551018
496035249318
5951365551016
6Classic Gdynia94055150112
793064762-159
892162240-187
992074357-146
10Joga Bonito91173890-524

 

___________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: błękitne, granatowe

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RankingZawodnikDrużynaPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwaga
1Grzegorz NicińskiEnerpol Gdynianapastnik0000--
2Piotr MiotkEnerpol Gdynia0000--
3Błażej SiłkowskiEnerpol Gdynia1000--
4Mateusz DampcEnerpol Gdynia0000--
5Paweł BergańskiEnerpol Gdyniabramkarz001017987
6Piotr LisowskiEnerpol Gdynianapastnik1400018476
7Michał KowalkowskiEnerpol Gdyniaobrońca701017466
8Ivan NesteriukEnerpol Gdynianapastnik400017880
9Damian PodkańskiIXODI Nevada Gdynianapastnik1000018694
10Arkadiusz ProenaEnerpol Gdyniaobrońca500019095
11Sergey ShukurinEnerpol Gdyniaobrońca000018282
12Marcin DampcEnerpol Gdynianapastnik100018080
13Przemek IwańskiEnerpol Gdyniapomocnik800017873
14Marcus Da SilvaEnerpol Gdyniapomocnik000018270
15Sebastian RybandtClassic Gdynia2000--

Ekstraklasa gr.mistrzowska Wiosna 20020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Enerpol Gdynia — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — SportingEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — Salos/NevadaEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

EKSTRAKLASA Wiosna 2020

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1861162372519
284224536914
3IXODI Nevada Gdynia84135047313
4840451381312
584045354-112
6Dziki West84045362-912
783144953-410
8Śledzie82154668-227
982064862-146
10Classic Gdynia00000000
10Joga Bonito00000000

Ekstraklasa gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
11281393613225
2IXODI Nevada Gdynia1271483681522
31270567452221
4125255862-417
5125076480-1615

 


POPRZEDNIE SEZONY

JESIEŃ 2019

 

Ekstraklasa gr.mistrzowska

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1151500124655945
2Dziki West159067597-2227
3Classic Gdynia1573597633424
4157268079123
5157177468622
61570896105-921

Ekstraklasa Jesień 2019

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
110100082424030
2Dziki West107034660-1421
31060467541318
41060457461118
5Classic Gdynia1051462431916
6105144949016
71050583612215
8104064763-1612
9Śledzie10307595909
10IXODI Nevada Gdynia102085674-186
11101093390-573