Menu Zamknij

Rafał Murawski

#
Narodowość
polPolska
Pozycja
pomocnik
Obecna drużyna
Enerpol Gdynia, ENERPOL NL6, Zespół Gwiazd
Poprzednie drużyny
Ejsmond Club

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Ejsmond Club130101050.0010.0040.000
JESIEŃ 2020Ejsmond Club11000862.500.0037.500
JESIEŃ 2021Enerpol Gdynia2500011100.000.000.000
JESIEŃ 2022Enerpol Gdynia16000875.0012.5012.500
JESIEŃ 2023Enerpol Gdynia230001492.860.007.140
WIOSNA 2020Ejsmond Club15000742.8628.5728.570
WIOSNA 2021Enerpol Gdynia1700011100.000.000.000
WIOSNA 2022Enerpol Gdynia15000966.6711.1122.220
WIOSNA 2023Enerpol Gdynia190001392.310.007.690
WIOSNA 2024Enerpol Gdynia260001190.910.009.090
Łącznie-18001010280.394.9014.710

Ekstraklasa grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Ejsmond Club13000540.0020.0040.000
JESIEŃ 2020Ejsmond Club700040.000.00100.000
JESIEŃ 2022Enerpol Gdynia10000425.000.0075.000
WIOSNA 2020Ejsmond Club500030.000.00100.000
WIOSNA 2022Enerpol Gdynia70004100.000.000.000
Łącznie-420002035.005.0060.000

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
WIOSNA 2020Ejsmond Club000000000
Wiosna 2019Ejsmond Club30002100.000.000.000
Łącznie-30002100.000.000.000

Puchar Polski PZPN

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
2018ENERPOL NL600101100.000.000.000
JESIEŃ 2021ENERPOL NL620002100.000.000.000
Wiosna 2019ENERPOL NL6010010.000.00100.000
Łącznie-2110475.000.0025.000

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
201800101100.000.000.000
JESIEŃ 2019260101546.6713.3340.000
JESIEŃ 2020180001241.670.0058.330
JESIEŃ 20212700013100.000.000.000
JESIEŃ 2022260001258.338.3333.330
JESIEŃ 2023230001492.860.007.140
WIOSNA 2020200001030.0020.0050.000
WIOSNA 20211700011100.000.000.000
WIOSNA 2022220001376.927.6915.380
WIOSNA 2023190001392.310.007.690
Wiosna 2019361002475.004.1720.830
WIOSNA 2024260001190.910.009.090
Łącznie26012014973.834.7021.480
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
CompanierosEnerpol Gdynia
Kiedyś OdpaląEnerpol Gdynia
Szaleni KomornicyEnerpol Gdynia
FC NaturaleEnerpol Gdynia
Polska GuromEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaCobis Gdynia
HTM GdyniaEnerpol Gdynia
Wilki MorskieEnerpol Gdynia
Supa Strikas CFEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaWilki Morskie
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaBema / ABO
Enerpol GdyniaKM PSP Gdynia
Enerpol GdyniaBękarty
Enerpol GdyniaSupa Strikas CF
Enerpol GdyniaPolska Gurom
Enerpol GdyniaCompanieros
Enerpol GdyniaBema Sigal
Enerpol GdyniaPKP Intercity S.A.
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaCobis Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
OZE BiomarEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Beer Fans GdyniaEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaSupa Strikas CF
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaBeer Fans Gdynia
Enerpol GdyniaBema Sigal
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaPenetrators PD
Enerpol GdyniaSupa Strikas CF
NeoPunkt WejherowoEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaBema Sigal
Penetrators PDEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
NeoPunkt WejherowoEnerpol Gdynia
Penetrators PDEnerpol Gdynia
Supa Strikas CFEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaBema / ABO
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaEnerpol II Gdynia
Enerpol GdyniaEjsmond Club
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol II GdyniaEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
KP GrabówekEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaBema / ABO
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Kiedyś Odpalą2Enerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaEnerpol II Gdynia
Enerpol GdyniaKP Grabówek
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol II GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
ENERPOL NL6Stolem II Gniewino
KP GrabówekEnerpol Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaBema Sigal
ENERPOL NL6Barca Bolszewo
Chylonia DT CityEnerpol Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaBema Sigal
Inter OrłowoEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Chylonia DT CityEjsmond Club
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Chylonia DT CityEjsmond Club
JR PogórzeEjsmond Club
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubKP Grabówek
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubRukola
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubClassic Gdynia
Ejsmond ClubChylonia DT City
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubSporting
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubChylonia DT City
JR PogórzeEjsmond Club
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubKM PSP Gdynia
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Ejsmond ClubDziki West
Chylonia DT CityEjsmond Club
Classic GdyniaEjsmond Club
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Ejsmond ClubKM PSP Gdynia
Dziki WestEjsmond Club
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
Chylonia DT CityEjsmond Club
JR PogórzeEjsmond Club
Ejsmond ClubKM PSP Gdynia
ŚledzieEjsmond Club
Ejsmond ClubRukola
Dziki WestEjsmond Club
Ejsmond ClubRol Ryż
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaEjsmond Club
Classic GdyniaZespół Gwiazd
Zespół GwiazdTeam Currenda
Rol RyżZespół Gwiazd
Zespół GwiazdDziki Dom
Zespół GwiazdJama Zła
Ejsmond ClubJoga Bonito
Ejsmond ClubBad Boys
Ejsmond ClubSporting
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubRukola
SportingEjsmond Club
Ejsmond ClubSKM
RukolaEjsmond Club
Ejsmond ClubTanie Blachy & Dos Amigos
Ejsmond ClubPrawie Jak Piłkarze
My Na SianieEjsmond Club
Ejsmond ClubFC Nankatsu
ENERPOL NL6Jantar Ustka
Koneser GdyniaEjsmond Club
Joga BonitoEjsmond Club
JNTEjsmond Club
Ejsmond ClubFC Nankatsu
Bad BoysEjsmond Club
Ejsmond ClubŚledzie
ENERPOL NL6Gedania II Gdańsk