Ejsmond Club — Rukola

11/06/2019 20:00 I LIGA grupa mistrzowska Wiosna 2019 1 50'

Ejsmond Club16R
Rukola36R

Zawodnicy Ejsmonda przed spotkaniem powtarzali, że nikt nie sprawił im takich problemów w rundzie zasadniczej, jak właśnie Rukola. I rzeczywiście, pomarańczowi grali tak, jakby podsłuchali przedmeczowych obaw swojego rywala. Pierwszą połowę zagrali bez pardonu, jakby to oni byli 10 pkt wyżej od żółto-niebieskich. Dzięki mądrej grze w obronie i skuteczności w ataku, Rukola prowadziła do przerwy 3:1. Po zmianie stron, zobaczyliśmy już więcej goli. Ejsmond próbował gonić, lecz Rukola w dalszym ciągu nie dała się dogonić przeciwnikom. Dopiero w ostatniej akcji meczu, prowadzona przez Rafała Murawskiego drużyna, wydarła swoim rywalom remis, który jest bardzo ważny w kontekście walki o 1. miejsce na koniec sezonu.