Menu Zamknij

Ejsmond Club

SEZON – WIOSNA 2022

Kolor koszulek: niebieskie

ZdjęciaW22

 

Kadra zespołu WIOSNA 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Daniel PosmykEjsmond Club000--862.5025.0012.50
2Rafał SiemaszkoEjsmond Club000--862.5025.0012.50
3Marcel BrodnickiEjsmond Club1000--862.5025.0012.50
4Mateusz MichniewiczEjsmond Club210--862.5025.0012.50
5Jakub KrefftEjsmond Club1000--862.5025.0012.50
6Oskar BohmEjsmond Club500--862.5025.0012.50
7Krystian FaltyńskiEjsmond Club2600--862.5025.0012.50
8Błażej NicińskiEjsmond Clubobrońca000--862.5025.0012.50
9Maciej FaltyńskiEjsmond Club000--862.5025.0012.50
10Igor GibaszekEjsmond Club1300--862.5025.0012.50
11Witold ChmielińskiEjsmond Club000--862.5025.0012.50
12Dominik RusnakEjsmond Club400--862.5025.0012.50
13Kornel PrzyborowskiEjsmond Club600--862.5025.0012.50
14Oliwier DobekEjsmond Club100--862.5025.0012.50
15Milan PosmykEjsmond Club000--00.000.000.00
16Michał JaniakEjsmond Clubobrońca300--862.5025.0012.50
17Łukasz KrzemińskiEjsmond Clubnapastnik41018074862.5025.0012.50
18Michał WiśniewskiEjsmond Club000--862.5025.0012.50

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Safort Gdynia980184424224
2IXODI Nevada Gdynia970271482321
3962191424920
4961289424719
5Classic Gdynia95225853517
693065072-229
793063365-329
892164966-177
9Kiedyś Odpalą92073875-376
1090094098-580

Terminarz EKSTRAKLASA

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: niebieskie

Szablon Jesień2021

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Paweł FopkaEjsmond Club400--1291.678.330.00
2Igor GibaszekEjsmond Club2510--1190.919.090.00
3Mateusz DąbrowskiEjsmond Club1000--1392.317.690.00

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101555137
2131201995736
313823886426
4Kiedyś Odpalą138141069025
513805707624
613715756722
713616917519
8Joga Bonito13607859618
913517726816
1013418777013
1113328718811
12Bad Boys133196810710
13AREX1323855859
14130013381560

Terminarz I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Bad Boys — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
ZIP Skład — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Kamix Bracia — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
AREX — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
SKM — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Joga Bonito — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Wilki Morskie — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Ejsmond Club — Kiedyś OdpaląI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
KM PSP Gdynia — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Sporting Gdynia — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – JESIEŃ 2020

Gr. mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131102142697333
21381495831226*
3IXODI Nevada Gdynia1381496692725
4Śledzie138059992724
5136077899-2118

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1980193444924
2IXODI Nevada Gdynia961265392619
3Śledzie960365551018
496035249318
5951365551016
6Classic Gdynia94055150112
793064762-159
892162240-187
992074357-146
10Joga Bonito91173890-524

_______________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: szare lub żółto-niebieskie

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Kacper StecIXODI Nevada Gdynia2000--4
2Łukasz BorkowskiEjsmond Clubpomocnik0000--6
3Błażej NicińskiEjsmond Clubobrońca0000--7
4Rafał MurawskiEnerpol Gdyniapomocnik15000--7
5Maciej DąbrowskiEjsmond Club1000--7
6Piotr WilkSafort Gdynia7000--7
7Daniel BłaszkowskiEjsmond Club0000--7
8Krystian CzerwonkaSafort Gdynia1000--7

TERMINARZ Ekstraklasa gr.mistrzowska

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Ejsmond Club — SportingEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Ejsmond Club — Salos/NevadaEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Enerpol Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Ejsmond Club — Chylonia DT CityEkstraklasa grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

EKSTRAKLASA Wiosna 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1861162372519
284224536914
3IXODI Nevada Gdynia84135047313
4840451381312
584045354-112
6Dziki West84045362-912
783144953-410
8Śledzie82154668-227
982064862-146
10Classic Gdynia00000000
10Joga Bonito00000000

EKSTRAKLASA gr.mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11281393613225
2IXODI Nevada Gdynia1271483681522
31270567452221
4125255862-417
5125076480-1615

 


POPRZEDNIE SEZONY

KADRA zespołu na sezon JESIEŃ 2019

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępygole samobójcze
1Łukasz BorkowskiEjsmond Clubpomocnik0000--100
2Błażej NicińskiEjsmond Clubobrońca0000--100
3Rafał MurawskiEnerpol Gdyniapomocnik13010--100
4Mateusz Filipski-obrońca0000--100
5Jakub Szeszko-0000--100
6Maciej DąbrowskiEjsmond Club3000--100
7Mariusz Gorzycki-1000--100
8Piotr WilkSafort Gdynia11000--100
9Daniel BłaszkowskiEjsmond Club0000--100
10Krystian CzerwonkaSafort Gdynia5010--100
11Igor DawidowskiKiedyś Odpaląobrońca2000--100

Kadra Jesień 2019 gr. mistrzowska

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Łukasz BorkowskiEjsmond Clubpomocnik0000--5
2Rafał MurawskiEnerpol Gdyniapomocnik13000--5
3Maciej DąbrowskiEjsmond Club3000--5
4Piotr WilkSafort Gdynia4000--5
5Krystian CzerwonkaSafort Gdynia2000--5
6Damian KucharskiKiedyś Odpaląbramkarz0000--5

Terminarz gr.mistrzowska Jesień 2019

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Dziki West — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Ejsmond Club — KM PSP GdyniaEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Enerpol Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Classic Gdynia — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019
Chylonia DT City — Ejsmond ClubEkstraklasa grupa mistrzowskaJESIEŃ 2019

Ekstraklasa gr.mistrzowska JESIEŃ 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131102142697333
21381495831226*
3IXODI Nevada Gdynia1381496692725
4Śledzie138059992724
5136077899-2118

Ekstraklasa gr.mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1151500124655945
2Dziki West159067597-2227
3Classic Gdynia1573597633424
4157268079123
5157177468622
61570896105-921

Ekstraklasa Jesień 2019

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
110100082424030
2Dziki West107034660-1421
31060467541318
41060457461118
5Classic Gdynia1051462431916
6105144949016
71050583612215
8104064763-1612
9Śledzie10307595909
10IXODI Nevada Gdynia102085674-186
11101093390-573