Menu Zamknij

Classic Gdynia — Ejsmond Club

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
04/12/2019 21:30 Ekstraklasa grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 4/gr.M 50'

Wyniki

DrużynaPierwsza połowaWynikWynik
Classic Gdynia16R
Ejsmond Club16R

Podsumowanie

Niesamowicie emocjonujące spotkanie ostatecznie zakończone remisem, który nie urządza żadnej z drużyn!

Więcej stracił Classic, który prowadził już 6:2, ale dał się dogonić Ejsmondowi tracą bramki w krótkim odstępie czasu. Jak układało się to spotkanie?

Lepiej zaczął Ejsmond Club, który na prowadzenie wyprowadził Marcin Rumian. Wyrównał kapitalnym strzałem Paweł Gniewkowski i remisem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Wszystko co złe dla Ejsmonda zaczęło się od samobójczego trafienia. Chwilę później Michał Więcek podwyższył na 3:1. Ejsmond odpowiedział trafieniem Tomasza Lisowskiego, ale kolejne gole zdobywali zawodnicy Jarka Gołdyna. Gniewkowski, Więcek i Wojciech Szreder zdobyli po jednej bramce i wydawało się, że Classic ma już zwycięstwo w kieszeni.

Nic bardziej mylnego. Ejsmond wycofał bramkarza, Lisowski zaczął nie tylko wprowadzać piłkę, ale także uderzać z dystansu i Ejsmond doprowadził do wyrównania! Mógł nawet zdobyć zwycięską bramkę, ale Rafałowi Murawskiemu zabrakło szczęścia.

Ostatecznie remis nie jest wynikiem dobrym dla żadnej z ekip. Classic nie ma już szans na drugie miejsce, a Ejsmond stracił szanse na podium.