Menu Zamknij

Tomasz Lisowski

#
Narodowość
polPolska
Pozycja
obrońca
Obecna drużyna
IXODI Nevada Gdynia

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2022IXODI Nevada Gdynia1010862.5012.5025.000
JESIEŃ 2023IXODI Nevada Gdynia300015100.000.000.000
WIOSNA 2023IXODI Nevada Gdynia70001376.927.6915.380
WIOSNA 2024IXODI Nevada Gdynia30001392.310.007.690
Łącznie-140104976.605.3218.090

Ekstraklasa grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2022IXODI Nevada Gdynia1010475.0025.000.000
Łącznie-1010430.0015.0055.000

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
201810004100.000.000.000
JESIEŃ 201940001546.6713.3340.000
JESIEŃ 202030001241.670.0058.330
JESIEŃ 202180201478.570.0021.430
JESIEŃ 202220201266.6716.6716.670
JESIEŃ 2023300015100.000.000.000
WIOSNA 202080001030.0020.0050.000
WIOSNA 202140101190.910.009.090
WIOSNA 202230001275.008.3316.670
WIOSNA 202370001376.927.6915.380
Wiosna 201910002378.264.3517.390
WIOSNA 202430001392.310.007.690
Łącznie4705015472.735.8421.430
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSzaleni Komornicy
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
BękartyIXODI Nevada Gdynia
FC NaturaleIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.IXODI Nevada Gdynia
CompanierosIXODI Nevada Gdynia
HTM GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Kiedyś OdpaląIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSupa Strikas CF
Polska GuromIXODI Nevada Gdynia
KM PSP GdyniaIXODI Nevada Gdynia
AwariaIXODI Nevada Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.IXODI Nevada Gdynia
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBękarty
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
OZE BiomarIXODI Nevada Gdynia
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSupa Strikas CF
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Beer Fans GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Penetrators PDIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBeer Fans Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Penetrators PDIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaNeoPunkt Wejherowo
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaPenetrators PD
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
IXODI Nevada GdyniaNeoPunkt Wejherowo
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol II GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaEnerpol II Gdynia
Enerpol II GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubEnerpol II Gdynia
Enerpol II GdyniaEnerpol Gdynia
Kiedyś Odpalą2Enerpol II Gdynia
KP GrabówekEnerpol II Gdynia
Classic GdyniaEnerpol II Gdynia
JR PogórzeEnerpol II Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol II Gdynia
Bema SigalEnerpol II Gdynia
Enerpol II GdyniaBema / ABO
Enerpol II GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol II GdyniaBema Sigal
Enerpol II GdyniaKP Grabówek
Enerpol II GdyniaJR Pogórze
Bema SigalEnerpol II Gdynia
Enerpol GdyniaEnerpol II Gdynia
Classic GdyniaEnerpol II Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol II Gdynia
KP GrabówekEnerpol II Gdynia
JR PogórzeEnerpol II Gdynia
Enerpol II GdyniaEnerpol Gdynia
ENERPOL NL6Stolem II Gniewino
Enerpol II GdyniaClassic Gdynia
ENERPOL NL6Barca Bolszewo
Enerpol II GdyniaZIP Skład
Enerpol II GdyniaKP Grabówek
RukolaEnerpol II Gdynia
Wilki MorskieEnerpol II Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosEnerpol II Gdynia
CompanierosEnerpol II Gdynia
Enerpol II GdyniaBema / ABO
Kamix BraciaEnerpol II Gdynia
Enerpol II GdyniaKM PSP Gdynia
Enerpol II GdyniaKiedyś Odpalą2
Enerpol II GdyniaJoga Bonito
Chylonia DT CityEjsmond Club
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Chylonia DT CityEjsmond Club
JR PogórzeEjsmond Club
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubKP Grabówek
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubRukola
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubClassic Gdynia
Ejsmond ClubChylonia DT City
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubSporting
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubChylonia DT City
JR PogórzeEjsmond Club
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubKM PSP Gdynia
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Ejsmond ClubDziki West
Chylonia DT CityEjsmond Club
Classic GdyniaEjsmond Club
Enerpol GdyniaEjsmond Club
Ejsmond ClubKM PSP Gdynia
Dziki WestEjsmond Club
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
Chylonia DT CityEjsmond Club
JR PogórzeEjsmond Club
Ejsmond ClubKM PSP Gdynia
ŚledzieEjsmond Club
Ejsmond ClubRukola
Dziki WestEjsmond Club
Ejsmond ClubRol Ryż
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaEjsmond Club
Classic GdyniaZespół Gwiazd
Zespół GwiazdTeam Currenda
Rol RyżZespół Gwiazd
Zespół GwiazdDziki Dom
Zespół GwiazdJama Zła
Ejsmond ClubJoga Bonito
Ejsmond ClubBad Boys
Ejsmond ClubSporting
Ejsmond ClubŚledzie
Ejsmond ClubRukola
SportingEjsmond Club
Ejsmond ClubSKM
RukolaEjsmond Club
Ejsmond ClubTanie Blachy & Dos Amigos
Ejsmond ClubPrawie Jak Piłkarze
My Na SianieEjsmond Club
Ejsmond ClubFC Nankatsu
ENERPOL NL6Jantar Ustka
Koneser GdyniaEjsmond Club
Joga BonitoEjsmond Club
JNTEjsmond Club
Ejsmond ClubFC Nankatsu
Bad BoysEjsmond Club
ENERPOL NL6Gedania II Gdańsk
ENERPOL NL6GTS Mokry Dwór
ENERPOL NL6Polonia Gdańsk
ENERPOL NL6AS Pomorze Gdańsk