Menu Zamknij

Supa Strikas

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: żółto-czerwone

Szablon Jesień2021

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dominik LisowskiSupa Strikas000--771.430.0028.57
2Mateusz DziecielskiSupa Strikas000--560.000.0040.00
3Domenic SalvadoreSupa Strikasbramkarz000--1353.857.6938.46
4Tytus KsiążekSupa Strikas600--1353.857.6938.46
5Mikołaj KołodziejskiSupa Strikas400--1353.857.6938.46
6Oskar KaszubaSupa Strikas000--1353.857.6938.46
7Paweł SzejkoSupa Strikas4000--1353.857.6938.46
8Jakub KurekSupa Strikas1000--1353.857.6938.46
9Michał KuleszaSupa Strikas100--1353.857.6938.46
10Karol FormellaSupa Strikas500--1353.857.6938.46
11Patryk PełkaSupa Strikas310--1353.857.6938.46
12Kamil KoseckiSupa Strikas200--1353.857.6938.46
13Mikołaj SeydaSupa Strikas300--1353.857.6938.46

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101555137
2131201995736
313823886426
4Kiedyś Odpalą138141069025
513805707624
6Supa Strikas13715756722
713616917519
8Joga Bonito13607859618
913517726816
1013418777013
1113328718811
12Bad Boys133196810710
13AREX1323855859
14130013381560

Terminarz I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Supa Strikas — Kiedyś OdpaląI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Bad BoysI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — SKMI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
KM PSP Gdynia — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — AREXI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Sporting Gdynia — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — ABOI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Joga Bonito — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Wilki MorskieI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Kamix Bracia — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – WIOSNA 2021
Kolor koszulek: żółto-czerwone

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Maciej KowalewskiSupa Strikas000--1353.850.0046.15
2Mateusz SobczakSupa Strikas000--1353.850.0046.15
3Jakub KurekSupa Strikas900--1353.850.0046.15
4Miłosz SławińskiSupa Strikas200--1070.000.0030.00
5Karol FormellaSupa Strikas100--1353.850.0046.15

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131201109535636
2138237768926
31371590652522
4Supa Strikas137068279321
5AREX1362567571020
6136255460-620
71361686612519
8136169185619
9136166863519
10136077296-2418
11135176671-516
12135176393-3016
13Classic II Gdynia134275165-1414
1413001353113-600

_________________________________________________________________________________________

SEZON JESIEŃ 2020
Kolor koszulek: białe

 

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Maciej KowalewskiSupa Strikas0000--9
2Mateusz SobczakSupa Strikas2000--9
3Jakub KurekSupa Strikas4000--9
4Karol FormellaSupa Strikas4000--9

Tabela III Liga

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11081181285325
2Supa Strikas1080286414524
31071275542122
41070371561521
5107034941821
61053270462418
7103165268-1610
8Fast Foot102174370-277
9102083179-486
10101183160-294
11AP UKS Mosty101093278-463

 

III Liga Jesień 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11081181285325
2Supa Strikas1080286414524
31071275542122
41070371561521
5107034941821
61053270462418
7103165268-1610
8Fast Foot102174370-277
9102083179-486
10101183160-294
11AP UKS Mosty101093278-463