Menu Zamknij

Supa Strikas

SEZON – JESIEŃ 2022

Kolor koszulek: granatowo-niebieski, żółto-czerwone

Kadra zespołu JESIEŃ 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dawid AbrahamSupa Strikas021--825.000.0075.00
2Tytus KsiążekSupa Strikas000--825.000.0075.00
3Mikołaj KołodziejskiSupa Strikas100--825.000.0075.00
4Jakub GalikSupa Strikas300--825.000.0075.00
5Paweł SzejkoSupa Strikas1210--825.000.0075.00
6Jakub KurekSupa Strikas500--825.000.0075.00
7Maciej OttoSupa Strikas210--825.000.0075.00
8Wiktor TunowskiSupa Strikas200--825.000.0075.00
9Karol FormellaSupa Strikas511--825.000.0075.00
10Miłosz JanczakSupa Strikas100--825.000.0075.00

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1870152351721
2861177354219
3852166471917
4IXODI Nevada Gdynia851247331416
584045455-112
683055357-49
782063145-146
882064565-206
9Classic Gdynia80083083-530

Terminarz EKSTRAKLASA

 

_________________________________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2022

Kolor koszulek: żółto-czerwone

 

Kadra zespołu WIOSNA 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Piotr BochińskiSupa Strikas000--944.4422.2233.33
2Tytus KsiążekSupa Strikas110--1361.5415.3823.08
3Kamil KrawczakSupa Strikas210--1361.5415.3823.08
4Michał KuleszaSupa Strikas100--1361.5415.3823.08
5Patryk PełkaSupa Strikas000--837.5025.0037.50
6Kamil KoseckiSupa Strikas000--1361.5415.3823.08
7Mikołaj SeydaSupa Strikas400--1361.5415.3823.08

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131111119685134
2131102105545133
3131012103574631
41382373522126
51381489593025
6137247568723
7137065851721
8AREX1341869104-28*14*
9134186796-2914*
10134186378-1513
11Bad Boys133376591-2612
12Joga Bonito1331964102-3810
1313211075104-297
141311114384-414

Terminarz I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Supa Strikas — Joga BonitoI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Kamix BraciaI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — OZE BiomarI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — KM PSP GdyniaI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Companieros IGL.I LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN — Supa StrikasI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — AREXI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Sokółka FCI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Sporting Gdynia — Supa StrikasI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Penetrators PDI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — NeoPunkt WejherowoI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Wilki MorskieI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Bad BoysI LIGAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: żółto-czerwone

Szablon Jesień2021

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dominik LisowskiSupa Strikas000--771.430.0028.57
2Mateusz DziecielskiSupa Strikas000--560.000.0040.00
3Domenic SalvadoreSupa Strikasbramkarz000--1353.857.6938.46
4Tytus KsiążekSupa Strikas600--1353.857.6938.46
5Oskar KaszubaSupa Strikas000--1353.857.6938.46
6Michał KuleszaSupa Strikas100--1353.857.6938.46
7Patryk PełkaSupa Strikas310--1353.857.6938.46
8Kamil KoseckiSupa Strikas200--1353.857.6938.46
9Mikołaj SeydaSupa Strikas300--1353.857.6938.46

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101555137
2131201995736
313823886426
4Kiedyś Odpalą138141069025
513805707624
613715756722
713616917519
8Joga Bonito13607859618
913517726816
1013418777013
1113328718811
12Bad Boys133196810710
13AREX1323855859
14130013381560

Terminarz I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Supa Strikas — Kiedyś OdpaląI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Bad BoysI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — SKMI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — ZIP SkładI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Ejsmond ClubI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
KM PSP Gdynia — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — AREXI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Sporting Gdynia — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — ABOI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Joga Bonito — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas — Wilki MorskieI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Kamix Bracia — Supa StrikasI LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – WIOSNA 2021
Kolor koszulek: żółto-czerwone

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Maciej KowalewskiSupa Strikas000--1353.850.0046.15
2Mateusz SobczakSupa Strikas000--1353.850.0046.15
3Miłosz SławińskiSupa Strikas200--1070.000.0030.00

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1BCT131201109535636
2138237768926
31371590652522
4137068279321
5AREX1362567571020
6136255460-620
71361686612519
8136169185619
9136166863519
10136077296-2418
11135176671-516
12135176393-3016
13Classic II Gdynia134275165-1414
1413001353113-600

_________________________________________________________________________________________

SEZON JESIEŃ 2020
Kolor koszulek: białe

 

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Maciej KowalewskiSupa Strikas0000--9
2Mateusz SobczakSupa Strikas2000--9

Tabela III Liga

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11081181285325
21080286414524
31071275542122
41070371561521
5107034941821
61053270462418
7103165268-1610
8Fast Foot102174370-277
9102083179-486
10101183160-294
11AP UKS Mosty101093278-463

 

III Liga Jesień 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11081181285325
21080286414524
31071275542122
41070371561521
5107034941821
61053270462418
7103165268-1610
8Fast Foot102174370-277
9102083179-486
10101183160-294
11AP UKS Mosty101093278-463