Menu Zamknij

17 Patryk Pyż

#
17
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Supa Strikas CF

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Supa Strikas CF30001650.006.2543.750
WIOSNA 2024Supa Strikas CF20001338.4623.0838.460
Łącznie-50002939.4710.5350.000

Ekstraklasa grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-33.330.0066.67

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-33.330.0066.67

II Liga grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-50.0012.5037.50

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201910001625.0012.5062.500
JESIEŃ 202040001376.927.6915.380
JESIEŃ 202160001361.547.6930.770
JESIEŃ 202260001361.540.0038.460
JESIEŃ 202330001650.006.2543.750
WIOSNA 202030101190.919.090.000
WIOSNA 202150001154.5518.1827.270
WIOSNA 202200001225.000.0075.000
WIOSNA 202310001450.000.0050.000
Wiosna 201910101540.006.6753.330
WIOSNA 202420001338.4623.0838.460
Łącznie3202014751.028.1640.820
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
BękartySupa Strikas CF
Wilki MorskieSupa Strikas CF
FC NaturaleSupa Strikas CF
Szaleni KomornicySupa Strikas CF
Kiedyś OdpaląSupa Strikas CF
Supa Strikas CFPKP Intercity S.A.
Polska GuromSupa Strikas CF
CompanierosSupa Strikas CF
HTM GdyniaSupa Strikas CF
JR PogórzeSupa Strikas CF
Cobis GdyniaSupa Strikas CF
Supa Strikas CFEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSupa Strikas CF
PKP Intercity S.A.Supa Strikas CF
CompanierosSupa Strikas CF
Supa Strikas CFKM PSP Gdynia
BękartySupa Strikas CF
Bema SigalSupa Strikas CF
Supa Strikas CFPolska Gurom
KP GrabówekSupa Strikas CF
Enerpol GdyniaSupa Strikas CF
OZE BiomarSupa Strikas CF
Supa Strikas CFBema / ABO
Classic GdyniaSupa Strikas CF
Supa Strikas CFCobis Gdynia
Supa Strikas CFJR Pogórze
Supa Strikas CFWilki Morskie
AwariaSupa Strikas CF
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
KS VitavaHTM Gdynia
KS VitavaSporting Gdynia
KS VitavaWilki Morskie
MaestroKS Vitava
KS VitavaBCT
KS VitavaSPS Limonka
KS VitavaMedia Markt Kcyńska
KS VitavaEnerpol II Gdynia
Damen GdyniaKS Vitava
FC Babilon UnitedKS Vitava
KS VitavaMMR Group
Studio Prime JBGKS Vitava
Wilki MorskieKS Vitava
Sporting GdyniaKS Vitava
KS VitavaBękarty
KS VitavaMMR Group
KS VitavaMedia Markt Kcyńska
FC Babilon UnitedKS Vitava
KS VitavaMaestro
KS VitavaKamix Bracia
KS VitavaBCT
Rebels AiCKS Vitava
KS VitavaAwaria
Studio Prime JBGKS Vitava
HTM GdyniaKS Vitava
SKMKS Vitava
PKP Intercity S.A.KS Vitava
Kiedyś Odpalą2JR Pogórze
Bema / ABOKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Bema Sigal
Kiedyś Odpalą2JR Pogórze
Kiedyś Odpalą2Enerpol II Gdynia
Bema SigalKiedyś Odpalą2
Bema / ABOKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2IXODI Nevada Gdynia
Kiedyś Odpalą2Classic Gdynia
Kiedyś Odpalą2KP Grabówek
Ejsmond ClubKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Enerpol Gdynia
Kiedyś Odpalą2SKM
Kiedyś Odpalą2KM PSP Gdynia
Kiedyś Odpalą2AREX
Kiedyś Odpalą2Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN
Ejsmond ClubKiedyś Odpalą2
Bad BoysKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Kamix Bracia
Kiedyś Odpalą2Sporting Gdynia
Kiedyś Odpalą2Wilki Morskie
ZIP SkładKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Bema / ABO
Kiedyś Odpalą2Joga Bonito
Supa Strikas CFKiedyś Odpalą2
ZIP SkładKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Rukola
Joga BonitoKiedyś Odpalą2
Kamix BraciaKiedyś Odpalą2
KM PSP GdyniaKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Companieros
Kiedyś Odpalą2Bema / ABO
Kiedyś Odpalą2KP Grabówek
Kiedyś Odpalą2Wilki Morskie
Enerpol II GdyniaKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Tanie Blachy & Dos Amigos
Gała Bez PrzypałuKiedyś Odpalą2
Sporting GdyniaKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Classic II Gdynia
Kiedyś Odpalą2Studio Prime JBG
Kiedyś Odpalą2PROMOTION 360
AlexanderKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Awaria
Bema / ABOKiedyś Odpalą2
AREXKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Enerpol II Gdynia
AsconiKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2BCT
Kiedyś Odpalą2SPS Limonka
Kiedyś Odpalą2Gała Bez Przypału
Classic II GdyniaKiedyś Odpalą2
BCTKiedyś Odpalą2
AsconiKiedyś Odpalą2
Gała Bez PrzypałuKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2Water Team
Studio Prime JBGKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2PROMOTION 360
Kiedyś Odpalą2BCT
Bastion GdyniaKiedyś Odpalą2
Kiedyś Odpalą2FC Babilon United
AREXProgress Team
Progress TeamSKM
PROMOTION 360Progress Team
Iskra GdyniaProgress Team
Progress TeamKoneser Gdynia
Progress TeamWczorajsi
Progress TeamBękarty
Tawerna ObłużeProgress Team
Progress TeamFC Nankatsu
SKMProgress Team
Wilki MorskieProgress Team
AREXProgress Team
Progress TeamIskra Gdynia
Progress TeamPROMOTION 360
Progress TeamCompanieros
Koneser GdyniaProgress Team
BękartyProgress Team
Progress TeamAREX
Progress TeamStudio Prime JBG
Progress TeamKamix Bracia
Progress TeamAwaria
BękartyProgress Team
AREXProgress Team
Progress TeamZIP Skład
Studio Prime JBGProgress Team
SPS LimonkaProgress Team
MDKD TEAMProgress Team
Progress TeamPROMOTION 360
Progress TeamBema Sigal
Progress TeamInvest Klima
CompanierosProgress Team