Menu Zamknij

HG Kadłuby

SEZON – WIOSNA 2024

Kolor koszulek:

 

Kadra zespołu WIOSNA 2024

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Mateusz DomańskiHG Kadłuby500--988.8911.110.00
2Jakub SawirskiHG Kadłuby200--988.8911.110.00
3Artur RadomskiHG Kadłuby2610--988.8911.110.00
4Dominik PlutaHG Kadłuby1010--988.8911.110.00
5Oskar ZapaśnikHG Kadłuby400--988.8911.110.00
6Tomasz LeśniakHG Kadłuby1200--988.8911.110.00
7Szymon SkrodzkiHG Kadłuby300--988.8911.110.00
8Oliwier HeweltHG Kadłuby2900--988.8911.110.00
9Olgierd HeweltHG Kadłuby200--988.8911.110.00
10Vova VereschakHG Kadłuby900--988.8911.110.00
11Maksymilian IzdebskiHG Kadłuby000--6100.000.000.00

TABELA I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Masuria FC10910102505228
2HG Kadłuby9810105505525
31080268501824
41060477383918
596034840818
6106045148318
7115159283916
8114256366-314
9114164682-3613
1074034341212
1192343844-69
1292344958-99
13102264467-238
14Bad Boys92074168-276
15101274674-285
1690092377-540

TERMINARZ I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Masuria FC — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HG Kadłuby — AREXI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GKS Chylonia — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
BCT — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HG Kadłuby — Sporting GdyniaI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HG Kadłuby — OZE BiomarI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Maestro — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HG Kadłuby — Kamix BraciaI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HG Kadłuby — Bad BoysI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HG Kadłuby — Sokółka FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
HG Kadłuby — FC Babilon UnitedI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Zawsze Można — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ