Menu Zamknij

Masuria FC

SEZON – WIOSNA 2024

Kolor koszulek:

Kadra zespołu WIOSNA 2024

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Szymon SzultekMasuria FC700--475.0025.000.00
2Jakub SkibniewskiMasuria FC000--1580.0013.336.67
3Marcin RzymowskiMasuria FC600--1580.0013.336.67
4Miłosz ZdybMasuria FC400--1580.0013.336.67
5Jakub MuszyńskiMasuria FC1610--1580.0013.336.67
6Łukasz HrysiakMasuria FC4100--1580.0013.336.67
7Hubert JózefkoMasuria FC300--1580.0013.336.67
8Hubert MadejMasuria FC1100--1580.0013.336.67
9Aleksander LesiszMasuria FC600--1580.0013.336.67
10Kacper PiórMasuria FC3300--1580.0013.336.67
11Mateusz WojciechowskiMasuria FC100--1580.0013.336.67
12Adam KurowskiMasuria FC800--1580.0013.336.67
13Wojciech WryczaMasuria FC000--1580.0013.336.67
14Dawid SzpejnaMasuria FC1600--1580.0013.336.67

TABELA I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1HG Kadłuby151221154777738
2Masuria FC151221155817438
3151014120863431
4151005114516330
51590697841327
6159067873527
7158161341043025
8157359287524
9157177798-2122
101571769101-3222
11155287188-1717
12154386877-915
131543888104-1615
1415211255121-667
15Bad Boys15201353137-846
1615121269125-565

TERMINARZ I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Masuria FC — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — FC Babilon UnitedI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — Masuria FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Maestro — Masuria FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Zawsze Można — Masuria FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — OZE BiomarI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — Kamix BraciaI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — BCTI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — Sokółka FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — Bad BoysI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GKS Chylonia — Masuria FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — AREXI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — KP GrabówekI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — Beer Fans GdyniaI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Masuria FC — Sporting GdyniaI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ