Menu Zamknij

GIBAS SQUAD

SEZON – WIOSNA 2024

Kolor koszulek:

Kadra zespołu WIOSNA 2024

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Radosław NowickiGIBAS SQUAD800--540.000.0060.00
2Maciej NowakGIBAS SQUAD300--540.000.0060.00
3Mariusz RutkowskiGIBAS SQUAD120--1526.6720.0053.33
4Mateusz KarpińskiGIBAS SQUAD310--1526.6720.0053.33
5Radosław HirszGIBAS SQUAD100--1323.0823.0853.85
6Jakub JabłońskiGIBAS SQUAD430--1526.6720.0053.33
7Kamil MiarowskiGIBAS SQUAD300--1526.6720.0053.33
8Szymon ZaniewskiGIBAS SQUAD100--1526.6720.0053.33
9Maciej OttoGIBAS SQUAD601--1526.6720.0053.33
10Michał MaliczewskiGIBAS SQUAD2330--1526.6720.0053.33
11Tymoteusz NietupskiGIBAS SQUAD400--1526.6720.0053.33
12Jakub MikołajewskiGIBAS SQUAD420--1526.6720.0053.33
13Kamil KukulskiGIBAS SQUAD600--1526.6720.0053.33
14Szymon StanikGIBAS SQUAD000--1526.6720.0053.33

TABELA I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1HG Kadłuby151221154777738
2Masuria FC151221155817438
3151014120863431
4151005114516330
51590697841327
6159067873527
7158161341043025
8157359287524
9157177798-2122
101571769101-3222
11155287188-1717
12154386877-915
131543888104-1615
1415211255121-667
15Bad Boys15201353137-846
1615121269125-565

TERMINARZ I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
GKS Chylonia — GIBAS SQUADI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — Beer Fans GdyniaI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — Masuria FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Sporting Gdynia — GIBAS SQUADI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — OZE BiomarI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Zawsze Można — GIBAS SQUADI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — Bad BoysI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — Sokółka FCI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — BCTI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — Kamix BraciaI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — HG KadłubyI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — KP GrabówekI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — AREXI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Maestro — GIBAS SQUADI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
GIBAS SQUAD — FC Babilon UnitedI LIGAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ