Menu Zamknij

Łukasz Kowalski

#
Narodowość
polPolska
Pozycja
obrońca, pomocnik
Obecna drużyna
Enerpol Gdynia
Poprzednie drużyny
Rukola

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Rukola30001010.000.0090.000
JESIEŃ 2020Rukola3000922.2211.1166.670
JESIEŃ 2021Enerpol Gdynia1801011100.000.000.000
JESIEŃ 2022Enerpol Gdynia6000875.0012.5012.500
JESIEŃ 2023Enerpol Gdynia180201492.860.007.140
WIOSNA 2021Enerpol Gdynia2700011100.000.000.000
WIOSNA 2022Enerpol Gdynia10010966.6711.1122.220
WIOSNA 2023Enerpol Gdynia70001392.310.007.690
WIOSNA 2024Enerpol Gdynia120101291.670.008.330
Łącznie-1040509775.263.0921.650

Ekstraklasa grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2022Enerpol Gdynia3010425.000.0075.000
WIOSNA 2022Enerpol Gdynia00004100.000.000.000
Łącznie-3010862.500.0037.500

Puchar Polski PZPN

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-100.000.000.00

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 20194000137.690.0092.310
JESIEŃ 202030001225.008.3366.670
JESIEŃ 20211801013100.000.000.000
JESIEŃ 202290101258.338.3333.330
JESIEŃ 2023180201492.860.007.140
WIOSNA 2020110001258.3325.0016.670
WIOSNA 20212700011100.000.000.000
WIOSNA 2022100101376.927.6915.380
WIOSNA 202370001392.310.007.690
Wiosna 201980101650.0018.7531.250
WIOSNA 2024120101291.670.008.330
Łącznie12707014168.096.3825.530
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
CompanierosEnerpol Gdynia
Kiedyś OdpaląEnerpol Gdynia
Szaleni KomornicyEnerpol Gdynia
FC NaturaleEnerpol Gdynia
Polska GuromEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaCobis Gdynia
HTM GdyniaEnerpol Gdynia
Wilki MorskieEnerpol Gdynia
Supa Strikas CFEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaWilki Morskie
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaBema / ABO
Enerpol GdyniaKM PSP Gdynia
Enerpol GdyniaBękarty
Enerpol GdyniaSupa Strikas CF
Enerpol GdyniaPolska Gurom
Enerpol GdyniaCompanieros
Enerpol GdyniaBema Sigal
Enerpol GdyniaPKP Intercity S.A.
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaCobis Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
OZE BiomarEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Beer Fans GdyniaEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaSupa Strikas CF
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaBeer Fans Gdynia
Enerpol GdyniaBema Sigal
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaPenetrators PD
Enerpol GdyniaSupa Strikas CF
NeoPunkt WejherowoEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaBema Sigal
Penetrators PDEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
NeoPunkt WejherowoEnerpol Gdynia
Penetrators PDEnerpol Gdynia
Supa Strikas CFEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaBema / ABO
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaEnerpol II Gdynia
Enerpol GdyniaEjsmond Club
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol II GdyniaEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubEnerpol Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
KP GrabówekEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaBema / ABO
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Kiedyś Odpalą2Enerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaEnerpol II Gdynia
Enerpol GdyniaKP Grabówek
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol II GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
ENERPOL NL6Stolem II Gniewino
KP GrabówekEnerpol Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaBema Sigal
ENERPOL NL6Barca Bolszewo
Chylonia DT CityEnerpol Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Bema SigalEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaBema Sigal
Inter OrłowoEnerpol Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaRukola
KP GrabówekRukola
Joga BonitoRukola
JR PogórzeRukola
Joga BonitoRukola
Classic GdyniaRukola
RukolaChylonia DT City
IXODI Nevada GdyniaRukola
Ejsmond ClubRukola
Enerpol GdyniaRukola
RukolaKP Grabówek
RukolaŚledzie
KP GrabówekRukola
Kamix BraciaRukola
ZIP SkładRukola
RukolaCompanieros
Wilki MorskieRukola
Bema SigalRukola
KP GrabówekRukola
My Na SianieRukola
CompanierosRukola
RukolaTawerna Obłuże
Kamix BraciaRukola
RukolaZIP Skład
Bad BoysRukola
IXODI Nevada GdyniaRukola
JR PogórzeRukola
ŚledzieRukola
RukolaJR Pogórze
KM PSP GdyniaRukola
RukolaŚledzie
RukolaIXODI Nevada Gdynia
RukolaDziki West
RukolaRol Ryż
Ejsmond ClubRukola
Classic GdyniaRukola
RukolaChylonia DT City
Enerpol GdyniaRukola
SportingRukola
Bad BoysRukola
ŚledzieRukola
Ejsmond ClubRukola
Bad BoysRukola
RukolaJNT
FC NankatsuRukola
RukolaEjsmond Club
RukolaŚledzie
SportingRukola
RukolaSKM
Prawie Jak PiłkarzeRukola
RukolaMy Na Sianie
Tanie Blachy & Dos AmigosRukola
RukolaKoneser Gdynia
Joga BonitoRukola