Bękarty — Tawerna Obłuże

21/11/2019 21:00 II LIGA grupa mistrzowska JESIEŃ 2019 1/gr.M 50'

Bękarty24Zwy
Tawerna Obłuże23Por

Ledwie 3 tygodnie temu, Tawerna Obłuże dała Bękartom lekcje i wygrywając 4:0, przypieczętowała ,,mistrzostwo” sezonu zasadniczego. Tym jednak razem, biało-bordowi przyszli w silniejszym składzie, a to drużyna z Obłuża musiała radzić sobie bez żadnej zmiany. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Bękarci, lecz chwilę później po kiksie obrońcy, czarni wyrównali. Do przerwy każda z ekip trafiła jeszcze po razie, przez co mieliśmy 2:2. Druga połowa, to była prawdziwa walka i brak ustępliwości u jednych i u drugich, z czego z każdej ze stron zrodziło się po jednym trafieniu. Gdy mecz chylił się ku końcowi, Bękarty zadały ostateczny cios na wagę 3 punktów! Nie pilnowany zawodnik przyjął piłkę na skraju pola karnego i strzałem z pół woleja od słupka, zapewnił swojej ekipie zwycięstwo w tym trudnym spotkaniu!