27/09/2019 20:30 II LIGA JESIEŃ 2019 4 50'

Bękarty04Por
Wilki Morskie35Zwy

Wilki Morskie

Bękarty miały szanse wykorzystać bezpośrednie starcie Nankatsu z Wczorajszymi i zdobytymi 3 punktami wmieszać się między nich w pojedynku korespondencyjnym. Niestety jednak, piątek oraz pech 2 zawodników sprawił, że kremowo-bordowi musieli radzić sobie w tym spotkaniu bez chociażby jednego zmiennika! Po drugiej stronie barykady, przeciwnicy dysponowali aż 2 składami, co mocno odmieniło oblicze tego spotkania. Bękarci choć mieli początkowo więcej okazji do zdobycia gola, sztuka ta przed przerwą nie udała im się ani razu. Wilki Morskie również przez pierwsze 15 minut nie zdołały pokonać bramkarza rywali ani razu, lecz jeszcze przed przerwą udało im się wbić aż 3 szybkie bramki! Po zmianie stron, 2 pechowe bramki straciły Bękarty, na co w międzyczasie zdołali odpowiedzieć tylko jedną. Na 10 minut przed końcem, gdy wynik wskazywał już 5:1 dla Wilków, nastąpiło wielkie przebudzenie ekipy Maćka Nowaka. Ich rywale zostali sprowadzeni do defensywy, a dodatkowo dali sobie wbić 3 gole i było już tylko 5:4! Ostatnia bramka dla Bękartów padła jednak w samej końcówce spotkania i na wywalczenie remisu nie starczyło już po prostu czasu. Tym samym Wilki Morskie wywalczyły pierwsze w tym sezonie 3 punkty, co z wysoko notowanym rywalem może im bardzo pomóc mentalnie, w dalszej części sezonu