Menu Zamknij

1 Krzysztof Rólka

#
1
Narodowość
polPolska
Pozycja
bramkarz
wzrost
176
waga
85
Obecna drużyna
Wilki Morskie

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Wilki Morskie10101618.7512.5068.750
WIOSNA 2024Wilki Morskie00001435.717.1457.140
Łącznie-10103026.6710.0063.330

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-63.644.5531.82

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
WIOSNA 2023Wilki Morskie0000683.330.0016.670
Łącznie-0000683.330.0016.670

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201900001163.640.0036.360
JESIEŃ 202000101233.3316.6750.000
JESIEŃ 202120101346.157.6946.150
JESIEŃ 202200101323.080.0076.920
JESIEŃ 202310101618.7512.5068.750
WIOSNA 20200000714.2914.2971.430
WIOSNA 202100001030.0010.0060.000
WIOSNA 202200001315.387.6976.920
WIOSNA 202300001770.595.8823.530
Wiosna 201900001533.3333.3333.330
WIOSNA 202400001435.717.1457.140
Łącznie304014136.1710.6453.190
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Kiedyś OdpaląWilki Morskie
Wilki MorskieJR Pogórze
Wilki MorskieSupa Strikas CF
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
Wilki MorskieClassic Gdynia
Polska GuromWilki Morskie
Wilki MorskieCobis Gdynia
Wilki MorskieHTM Gdynia
Szaleni KomornicyWilki Morskie
PKP Intercity S.A.Wilki Morskie
Wilki MorskieCompanieros
FC NaturaleWilki Morskie
Wilki MorskieEnerpol Gdynia
BękartyWilki Morskie
Enerpol GdyniaWilki Morskie
PKP Intercity S.A.Wilki Morskie
AwariaWilki Morskie
KP GrabówekWilki Morskie
CompanierosWilki Morskie
OZE BiomarWilki Morskie
Classic GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieKM PSP Gdynia
Wilki MorskieCobis Gdynia
Wilki MorskieJR Pogórze
Wilki MorskieBema / ABO
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
BękartyWilki Morskie
Supa Strikas CFWilki Morskie
Bema SigalWilki Morskie
Polska GuromWilki Morskie
Sporting GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieMedia Markt Kcyńska
SPS LimonkaWilki Morskie
Wilki MorskieHTM Gdynia
Wilki MorskieEnerpol II Gdynia
KS VitavaWilki Morskie
Wilki MorskieSporting Gdynia
MaestroWilki Morskie
Studio Prime JBGWilki Morskie
SPS LimonkaWilki Morskie
Wilki MorskieHTM Gdynia
Wilki MorskieMedia Markt Kcyńska
MMR GroupWilki Morskie
Wilki MorskieBCT
Wilki MorskieEnerpol II Gdynia
Damen GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieKS Vitava
Wilki MorskieAP UKS Mosty
Wilki MorskieBeer Fans Gdynia
SPS LimonkaWilki Morskie
Sokółka FCWilki Morskie
Sporting GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieJoga Bonito
KM PSP GdyniaWilki Morskie
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNWilki Morskie
Wilki MorskieMoto-Tech
Wilki MorskieOZE Biomar
Polska GuromWilki Morskie
KP GrabówekWilki Morskie
CompanierosWilki Morskie
Wilki MorskieAREX
CompanierosWilki Morskie
Kamix BraciaWilki Morskie
Supa Strikas CFWilki Morskie
OZE BiomarWilki Morskie
Wilki MorskieSporting Gdynia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNWilki Morskie
Wilki MorskieSokółka FC
KM PSP GdyniaWilki Morskie
Bad BoysWilki Morskie
Joga BonitoWilki Morskie
NeoPunkt WejherowoWilki Morskie
Penetrators PDWilki Morskie
Joga BonitoWilki Morskie
AREXWilki Morskie
Supa Strikas CFWilki Morskie
Bad BoysWilki Morskie
Wilki MorskieEjsmond Club
SKMWilki Morskie
ZIP SkładWilki Morskie
Sporting GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieBema / ABO
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNWilki Morskie
Kiedyś Odpalą2Wilki Morskie
Kamix BraciaWilki Morskie
KM PSP GdyniaWilki Morskie
Tanie Blachy & Dos AmigosWilki Morskie
KP GrabówekWilki Morskie
Wilki MorskieEnerpol II Gdynia
Wilki MorskieRukola
Wilki MorskieKM PSP Gdynia
Wilki MorskieCompanieros
ZIP SkładWilki Morskie
Wilki MorskieBema / ABO
Kiedyś Odpalą2Wilki Morskie
Wilki MorskieKamix Bracia
Wilki MorskieKamix Bracia
BękartyWilki Morskie
Wilki MorskieZIP Skład
SKMWilki Morskie
Bema SigalWilki Morskie
CompanierosWilki Morskie
Wilki MorskieKM PSP Gdynia
Wilki MorskieTanie Blachy & Dos Amigos
Bad BoysWilki Morskie
Wilki MorskieInter Orłowo
PKP Intercity S.A.Wilki Morskie
Tawerna ObłużeWilki Morskie
Wilki MorskieRukola
CompanierosWilki Morskie
Wilki MorskieZIP Skład
My Na SianieWilki Morskie
Wilki MorskieBema Sigal
Tawerna ObłużeWilki Morskie
Wilki MorskieKamix Bracia
Wilki MorskieAREX
SKMWilki Morskie
Wilki MorskieIskra Gdynia
WczorajsiWilki Morskie
Wilki MorskieTawerna Obłuże
Wilki MorskiePROMOTION 360
Wilki MorskieProgress Team
Wilki MorskieKoneser Gdynia
BękartyWilki Morskie
Wilki MorskieCompanieros
Wilki MorskieFC Nankatsu
Studio Prime JBGWilki Morskie
UltramarynaWilki Morskie
Iskra GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieAlexander
Jastrzębie GdyniaWilki Morskie
AsconiWilki Morskie
SPS Limonka IIWilki Morskie
Gunners GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieRebels AiC
Dellner ComponentsWilki Morskie
Wilki MorskieBCT
WczorajsiWilki Morskie
Tawerna ObłużeWilki Morskie
Bastion GdyniaWilki Morskie
Enerpol II GdyniaWilki Morskie
Wilki MorskieTanie Blachy & Dos Amigos
Wilki MorskieDellner Components