Wilki Morskie — Kamix Bracia

09/03/2020 19:30 I LIGA WIOSNA 2020 2 50'

Wilki Morskie12Por
Kamix Bracia35Zwy

Bardzo dobry początek Wilków, którzy mieli tyle okazji do strzelenia bramki, że gdyby wykorzystali chociażby połowę z nich, to mieli by już niemal ustawiony do końca mecz. Z tego szturmu ,,ugrali” jednak tylko 1 gola, co miało się dla nich później zemścić. Kamix Bracia widząc niemoc rywala, poczuli się znacznie pewnie, powoli przesuwając linię gry na połowę przeciwnika. Jeszcze przed przerwą przyniosło im to prowadzenie 3:1. Po zmianie stron, doświadczona drużyna Braci nie dała choćby na moment pomyśleć beniaminkowi, że ten może odrobić straty, spokojnie kontrolując wynik. Tym samym drużyna braci Radtke i spółki, zdobywa pierwsze punkty w sezonie, natomiast Wilki muszą jeszcze na nie zaczekać!