Menu Zamknij

Daniel Piątkowski

#
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kamix Bracia
Poprzednie drużyny
Rol Ryż

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2020Kamix Bracia20001323.0830.7746.150
JESIEŃ 2021Kamix Bracia10001338.467.6953.850
JESIEŃ 2023Kamix Bracia00001457.147.1435.710
WIOSNA 2020Kamix Bracia1000757.140.0042.860
WIOSNA 2021Kamix Bracia00001136.369.0954.550
WIOSNA 2022Kamix Bracia1000137.697.6984.620
WIOSNA 2023Kamix Bracia00001520.006.6773.330
WIOSNA 2024Kamix Bracia00001560.000.0040.000
Łącznie-500010136.638.9154.460

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-76.927.6915.38

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201900001050.000.0050.000
JESIEŃ 202020001323.0830.7746.150
JESIEŃ 202110001338.467.6953.850
JESIEŃ 202200001376.927.6915.380
JESIEŃ 202300001457.147.1435.710
WIOSNA 202010001136.360.0063.640
WIOSNA 202100001136.369.0954.550
WIOSNA 20221000137.697.6984.620
WIOSNA 202300001520.006.6773.330
Wiosna 201910001580.000.0020.000
WIOSNA 202400001560.000.0040.000
Łącznie600014344.766.9948.250
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Kamix BraciaSporting Gdynia
Kamix BraciaOZE Biomar
Zawsze MożnaKamix Bracia
Kamix BraciaSokółka FC
GIBAS SQUADKamix Bracia
GKS ChyloniaKamix Bracia
HG KadłubyKamix Bracia
Masuria FCKamix Bracia
Kamix BraciaBeer Fans Gdynia
Kamix BraciaKP Grabówek
AREXKamix Bracia
Kamix BraciaFC Babilon United
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaMaestro
Kamix BraciaBCT
Kamix BraciaAREX
Kamix BraciaSPS Limonka
Kamix BraciaSporting Gdynia
Zawsze MożnaKamix Bracia
Sokółka FCKamix Bracia
Kamix BraciaMaestro
FC NaturaleKamix Bracia
Kamix BraciaDamen Gdynia
Beer Fans GdyniaKamix Bracia
Crystal SoldiersKamix Bracia
Kamix BraciaBCT
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaFC Babilon United
HTM GdyniaKamix Bracia
Kamix BraciaMMR Group
Kamix BraciaAwaria
Kamix BraciaKP Grabówek
Kamix BraciaAREX
Kamix BraciaAP UKS Mosty
Bema / ABOKamix Bracia
Kamix BraciaBad Boys
Kamix BraciaKM PSP Gdynia
Kamix BraciaBękarty
Kamix BraciaJoga Bonito
OZE BiomarKamix Bracia
PKP Intercity S.A.Kamix Bracia
CompanierosKamix Bracia
Kamix BraciaSokółka FC
Kamix BraciaRebels AiC
Kamix BraciaPolska Gurom
SKMKamix Bracia
Kamix BraciaMedia Markt Kcyńska
Kamix BraciaRebels AiC
Kamix BraciaPKP Intercity S.A.
Studio Prime JBGKamix Bracia
Kamix BraciaAwaria
KS VitavaKamix Bracia
Kamix BraciaMMR Group
MaestroKamix Bracia
FC Babilon UnitedKamix Bracia
Kamix BraciaBękarty
Kamix BraciaBCT
HTM GdyniaKamix Bracia
Kamix BraciaAREX
Kamix BraciaWilki Morskie
Sokółka FCKamix Bracia
OZE BiomarKamix Bracia
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaJoga Bonito
CompanierosKamix Bracia
Penetrators PDKamix Bracia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNKamix Bracia
Sporting GdyniaKamix Bracia
KM PSP GdyniaKamix Bracia
Supa Strikas CFKamix Bracia
NeoPunkt WejherowoKamix Bracia
Kamix BraciaSporting Gdynia
Bema / ABOKamix Bracia
Kamix BraciaSupa Strikas CF
Kamix BraciaKM PSP Gdynia
Joga BonitoKamix Bracia
Kiedyś Odpalą2Kamix Bracia
Kamix BraciaBad Boys
Kamix BraciaZIP Skład
AREXKamix Bracia
Kamix BraciaStowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN
Kamix BraciaWilki Morskie
Kamix BraciaEjsmond Club
Kamix BraciaSKM
KP GrabówekKamix Bracia
Kamix BraciaKiedyś Odpalą2
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
Kamix BraciaBema / ABO
KM PSP GdyniaKamix Bracia
Kamix BraciaJoga Bonito
Kamix BraciaRukola
Kamix BraciaEnerpol II Gdynia
Kamix BraciaCompanieros
ZIP SkładKamix Bracia
Wilki MorskieKamix Bracia
Wilki MorskieKamix Bracia
Kamix BraciaSKM
Bema SigalKamix Bracia
Kamix BraciaMy Na Sianie
BękartyKamix Bracia
Kamix BraciaZIP Skład
CompanierosKamix Bracia
Kamix BraciaKM PSP Gdynia
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaInter Orłowo
Kamix BraciaPKP Intercity S.A.
Kamix BraciaTawerna Obłuże
ZIP SkładKamix Bracia
Kamix BraciaRukola
Kamix BraciaCompanieros
Kamix BraciaKP Grabówek
KP GrabówekKamix Bracia
CompanierosKamix Bracia
Kamix BraciaZIP Skład
Bema SigalKamix Bracia
Kamix BraciaRukola
Tawerna ObłużeKamix Bracia
Wilki MorskieKamix Bracia
Rol RyżChylonia DT City
Enerpol GdyniaRol Ryż
Rol RyżDziki West
Rol RyżJR Pogórze
KM PSP GdyniaRol Ryż
Rol RyżŚledzie
RukolaRol Ryż
Rol RyżIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubRol Ryż
Rol RyżClassic Gdynia
Rol RyżEnerpol Gdynia
Rol RyżChylonia DT City
Rol RyżClassic Gdynia
Rol RyżChłopcy z ferajny
Rol RyżClassic Gdynia
IXODI Nevada GdyniaRol Ryż
Chłopcy z ferajnyRol Ryż
Dziki WestRol Ryż
Rol RyżChylonia DT City
Rol RyżKP Grabówek
Rol RyżJR Pogórze
Rol RyżIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaRol Ryż
FC Babilon UnitedRol Ryż
Rol RyżKM PSP Gdynia