Tawerna Obłuże — Kamix Bracia

02/06/2020 20:15 I LIGA WIOSNA 2020 10 50'

Tawerna Obłuże14Por
Kamix Bracia25Zwy

Bardzo ciekawe zawody rozegrały ekipy, w których zawodnicy, w większej części to reprezentanci północnej Gdyni. Te małe ,,derby”, przerodziły się w na prawdę przyjemny dla oka pojedynek. Pierwsza połowa była bardzo taktyczna. Kamix Bracia postawili na wrzutki w pole karne, które kończyć mieli rośli bracia Radtke (dwóch z trzech pokonało dziś bramkarza rywali. Tawerna natomiast, cały czas stawiała na kontrataki. W przerwie można było powiedzieć, że taktyka tych pierwszych jest minimalnie lepsza, ponieważ prowadzili oni skromnie 2:1. Po zmianie stron, Kamix trochę odjechali, mając w pewnym momencie wynik 5:2. Obłuże nie chciało się jednak poddać, przez co kazali swojemu bramkarzowi grać troszkę wyżej. Opłaciło się! Strzelił on bowiem gola, który dał swoim kolegom nadzieję na pozytywny wynik. Jeszcze bliżej było po samobóju, który sprawił, że było już tylko 5:4 dla Braci. Wynik ten jednak zdołał się utrzymać, przez co drużyna braci Radtke notuje 2 w tym sezonie zwycięstwo. Tawerna po 3 spotkaniach zostanie natomiast z zerowym dorobkiem punktowym, lecz trzeba podkreślić, że ich gra, wcale nie mówi o słabym początku sezonu.