Menu Zamknij

11 Łukasz Radtke

#
11
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Kamix Bracia

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Kamix Bracia3000850.000.0050.000
JESIEŃ 2020Kamix Bracia90301323.0830.7746.150
JESIEŃ 2021Kamix Bracia160101338.467.6953.850
JESIEŃ 2023Kamix Bracia170201457.147.1435.710
WIOSNA 2020Kamix Bracia3020850.000.0050.000
WIOSNA 2021Kamix Bracia140301136.369.0954.550
WIOSNA 2022Kamix Bracia8001137.697.6984.620
WIOSNA 2023Kamix Bracia150201520.006.6773.330
WIOSNA 2024Kamix Bracia140301560.000.0040.000
Łącznie-99016111037.278.1854.550

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-72.0012.0016.00

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201970101346.157.6946.150
JESIEŃ 202090301323.0830.7746.150
JESIEŃ 2021160101338.467.6953.850
JESIEŃ 2022190101376.927.6915.380
JESIEŃ 2023170201457.147.1435.710
WIOSNA 202030201233.330.0066.670
WIOSNA 2021140301136.369.0954.550
WIOSNA 20228001137.697.6984.620
WIOSNA 2023150201520.006.6773.330
Wiosna 2019160401968.4210.5321.050
WIOSNA 2024140301560.000.0040.000
Łącznie138022115143.718.6147.680
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Kamix BraciaSporting Gdynia
Kamix BraciaOZE Biomar
Zawsze MożnaKamix Bracia
Kamix BraciaSokółka FC
GIBAS SQUADKamix Bracia
GKS ChyloniaKamix Bracia
HG KadłubyKamix Bracia
Masuria FCKamix Bracia
Kamix BraciaBeer Fans Gdynia
Kamix BraciaKP Grabówek
AREXKamix Bracia
Kamix BraciaFC Babilon United
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaMaestro
Kamix BraciaBCT
Kamix BraciaAREX
Kamix BraciaSPS Limonka
Kamix BraciaSporting Gdynia
Zawsze MożnaKamix Bracia
Sokółka FCKamix Bracia
Kamix BraciaMaestro
FC NaturaleKamix Bracia
Kamix BraciaDamen Gdynia
Beer Fans GdyniaKamix Bracia
Crystal SoldiersKamix Bracia
Kamix BraciaBCT
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaFC Babilon United
HTM GdyniaKamix Bracia
Kamix BraciaMMR Group
Kamix BraciaAwaria
Kamix BraciaKP Grabówek
Kamix BraciaAREX
Kamix BraciaAP UKS Mosty
Bema / ABOKamix Bracia
Kamix BraciaBad Boys
Kamix BraciaKM PSP Gdynia
Kamix BraciaBękarty
Kamix BraciaJoga Bonito
OZE BiomarKamix Bracia
PKP Intercity S.A.Kamix Bracia
CompanierosKamix Bracia
Kamix BraciaSokółka FC
Kamix BraciaRebels AiC
Kamix BraciaPolska Gurom
SKMKamix Bracia
Kamix BraciaMedia Markt Kcyńska
Kamix BraciaRebels AiC
Kamix BraciaPKP Intercity S.A.
Studio Prime JBGKamix Bracia
Kamix BraciaAwaria
KS VitavaKamix Bracia
Kamix BraciaMMR Group
MaestroKamix Bracia
FC Babilon UnitedKamix Bracia
Kamix BraciaBękarty
Kamix BraciaBCT
HTM GdyniaKamix Bracia
Kamix BraciaAREX
Kamix BraciaWilki Morskie
Sokółka FCKamix Bracia
OZE BiomarKamix Bracia
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaJoga Bonito
CompanierosKamix Bracia
Penetrators PDKamix Bracia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNKamix Bracia
Sporting GdyniaKamix Bracia
KM PSP GdyniaKamix Bracia
Supa Strikas CFKamix Bracia
NeoPunkt WejherowoKamix Bracia
Kamix BraciaSporting Gdynia
Bema / ABOKamix Bracia
Kamix BraciaSupa Strikas CF
Kamix BraciaKM PSP Gdynia
Joga BonitoKamix Bracia
Kiedyś Odpalą2Kamix Bracia
Kamix BraciaBad Boys
Kamix BraciaZIP Skład
AREXKamix Bracia
Kamix BraciaStowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN
Kamix BraciaWilki Morskie
Kamix BraciaEjsmond Club
Kamix BraciaSKM
KP GrabówekKamix Bracia
Kamix BraciaKiedyś Odpalą2
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
Kamix BraciaBema / ABO
KM PSP GdyniaKamix Bracia
Kamix BraciaJoga Bonito
Kamix BraciaRukola
Kamix BraciaEnerpol II Gdynia
Kamix BraciaCompanieros
ZIP SkładKamix Bracia
Wilki MorskieKamix Bracia
Wilki MorskieKamix Bracia
Kamix BraciaSKM
Bema SigalKamix Bracia
Kamix BraciaMy Na Sianie
BękartyKamix Bracia
Kamix BraciaZIP Skład
CompanierosKamix Bracia
Kamix BraciaKM PSP Gdynia
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
Bad BoysKamix Bracia
Kamix BraciaInter Orłowo
Kamix BraciaPKP Intercity S.A.
Kamix BraciaTawerna Obłuże
ZIP SkładKamix Bracia
Kamix BraciaRukola
Kamix BraciaCompanieros
Kamix BraciaKP Grabówek
KP GrabówekKamix Bracia
CompanierosKamix Bracia
Kamix BraciaZIP Skład
Bema SigalKamix Bracia
Kamix BraciaRukola
Tawerna ObłużeKamix Bracia
Wilki MorskieKamix Bracia
Kamix BraciaMy Na Sianie
ZIP SkładKamix Bracia
Bema SigalKamix Bracia
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
Kamix BraciaBema Sigal
Joga BonitoKamix Bracia
Bad BoysKamix Bracia
KP GrabówekKamix Bracia
ZIP SkładKamix Bracia
Bema SigalKamix Bracia
SportingKamix Bracia
Kamix BraciaMy Na Sianie
Tanie Blachy & Dos AmigosKamix Bracia
Kamix BraciaBastion Gdynia
KP GrabówekKamix Bracia
Kamix BraciaTawerna Obłuże
Kamix BraciaKoneser Gdynia
ZIP SkładKamix Bracia
Kamix BraciaSPS Limonka
Kamix BraciaPROMOTION 360
Progress TeamKamix Bracia
Kamix BraciaPROMOTION 360
Bema SigalKamix Bracia
MDKD TEAMKamix Bracia
Kamix BraciaCompanieros
Invest KlimaKamix Bracia
Kamix BraciaŚledzie
BękartyKamix Bracia
Kamix BraciaAwaria
AREXKamix Bracia
Kamix BraciaZIP Skład
Studio Prime JBGKamix Bracia
Kamix BraciaSPS Limonka
Kamix BraciaTawerna Obłuże