11/03/2020 Anulowano EKSTRAKLASA WIOSNA 2020 2 50'

Classic Gdynia

Dziki West

Podgląd

W meczu, który tradycyjnie elektryzuje całą społeczność NL6 Classic Gdynia zremisował z Dzikim Westem 4:4.

• Nie zabrakło w tym meczu czerwonych kartek. Dwa razy karani byli zawodnicy (lub kierownik) Dzikiego Westu. Raz Adam Rogala za niesportowe zachowanie, a raz Paweł Fopka za przerwanie korzystnie zapowiadającej się akcji Classicu. Emocji, czasem tych negatywnych zdecydowanie więcej było w pierwszej połowie. Po zmianie stron, gdy Classic wyrównał stan meczu, to obie ekipy skupiły się już na szukaniu zwycięskiego gola. Obie miały swoje okazje, ale albo w zamieszaniu podbramkowym nikt z zawodników Classicu nie potrafił zmieścić piłki w bramce, albo z drugiej strony świetnie dysponowany Daniel Klebba potrafił w jednej akcji wybronić trzy strzały rywali.
  • Po dwie bramki dla swoich zespołów zdobyli Wojciech Szreder i Daniel Lisowski. Dla Classicu dodatkowo trafili Michał Skwiercz i Paweł Gniewkowski, a dla Dzikiego Westu Błażej Miszka i Paweł Fopek.

[AKTUALIZACJA] :
Wynik meczu ze względu na “przeniesienie” zespołu Classic Gdynia na sezon Jesień 2012 został anulowany