My Na Sianie — JNT

24/05/2019 19:00 I LIGA Wiosna 2019 11 50'

My Na Sianie58Por
JNT512Zwy

W tym meczu spotkały się drużyny, które aktualnie są w różnych sytuacjach. Jedni notują formę spadkową, a drudzy w ostatnich kilku meczach idą jak burza! Mowa tutaj o JNT, którzy po fatalnym początku sezonu zaczynają grać to czego chyba oczekiwali na starcie.

Pierwsza połowa spotkania w wykonaniu obu ekip to prawdziwa strzelanina, po której ciężko było stwierdzić, kto dziś jest lepszy, ale przynajmniej zobaczyliśmy sporo bramek, bo wynik 5:5 po 25 minutach robi wrażenie.

Po zmianie stron JNT dłużej utrzymywało się przy piłce i byli już zdecydowanie bardziej skuteczni od swojego dzisiejszego rywala. My Na Sianie mimo walki do samego końca nie zdołali urwać choćby punktu i jeszcze bardziej skomplikowali swoją sytuacje w lidze.