Menu Zamknij

69 Dominik Klecha

#
69
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
IXODI Nevada Gdynia

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019IXODI Nevada Gdynia0000450.000.0050.000
JESIEŃ 2020IXODI Nevada Gdynia5010966.6711.1122.220
JESIEŃ 2021IXODI Nevada Gdynia170001181.820.0018.180
JESIEŃ 2022IXODI Nevada Gdynia2000862.5012.5025.000
JESIEŃ 2023IXODI Nevada Gdynia2100015100.000.000.000
WIOSNA 2020IXODI Nevada Gdynia8000757.1414.2928.570
WIOSNA 2021IXODI Nevada Gdynia110101070.000.0030.000
WIOSNA 2022IXODI Nevada Gdynia12000977.780.0022.220
WIOSNA 2023IXODI Nevada Gdynia210201376.927.6915.380
WIOSNA 2024IXODI Nevada Gdynia150201392.310.007.690
Łącznie-1120609977.784.0418.180

Ekstraklasa grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019IXODI Nevada Gdynia0000520.000.0080.000
JESIEŃ 2020IXODI Nevada Gdynia5010450.000.0050.000
JESIEŃ 2022IXODI Nevada Gdynia5000475.0025.000.000
WIOSNA 2020IXODI Nevada Gdynia2020366.670.0033.330
WIOSNA 2022IXODI Nevada Gdynia9000450.0025.0025.000
Łącznie-210302050.0010.0040.000

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 20190000933.330.0066.670
JESIEŃ 2020100201361.547.6930.770
JESIEŃ 2021170001181.820.0018.180
JESIEŃ 202270001266.6716.6716.670
JESIEŃ 20232100015100.000.000.000
WIOSNA 2020100201060.0010.0030.000
WIOSNA 2021110101070.000.0030.000
WIOSNA 2022210001369.237.6923.080
WIOSNA 2023210201376.927.6915.380
Wiosna 2019260101533.3320.0046.670
WIOSNA 2024150201392.310.007.690
Łącznie159010013468.666.7224.630
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSzaleni Komornicy
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
BękartyIXODI Nevada Gdynia
FC NaturaleIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.IXODI Nevada Gdynia
CompanierosIXODI Nevada Gdynia
HTM GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Kiedyś OdpaląIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSupa Strikas CF
Polska GuromIXODI Nevada Gdynia
KM PSP GdyniaIXODI Nevada Gdynia
AwariaIXODI Nevada Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.IXODI Nevada Gdynia
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBękarty
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
OZE BiomarIXODI Nevada Gdynia
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSupa Strikas CF
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Beer Fans GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Penetrators PDIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBeer Fans Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Penetrators PDIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaNeoPunkt Wejherowo
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaPenetrators PD
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
IXODI Nevada GdyniaNeoPunkt Wejherowo
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEjsmond Club
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol II GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEjsmond Club
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
Kiedyś Odpalą2IXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol II Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
Enerpol II GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol II Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
IXODI Nevada GdyniaChylonia DT City
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
Inter OrłowoIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Chylonia DT CityIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaŚledzie
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaChylonia DT City
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaRukola
IXODI Nevada GdyniaJoga Bonito
IXODI Nevada GdyniaŚledzie
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaChylonia DT City
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaChylonia DT City
Chylonia DT CityIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Ejsmond ClubIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
IXODI Nevada GdyniaDziki West
IXODI Nevada GdyniaSporting
KM PSP GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Chylonia DT CityEjsmond Club
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Chylonia DT CityKM PSP Gdynia
Dziki WestChylonia DT City
Chylonia DT CityClassic Gdynia
Rol RyżChylonia DT City
Chylonia DT CityEjsmond Club
Classic GdyniaChylonia DT City
Chylonia DT CityIXODI Nevada Gdynia
JNTMy Na Sianie
JNTSKM
Tanie Blachy & Dos AmigosJNT
RukolaJNT
JNTPrawie Jak Piłkarze
My Na SianieJNT
Tanie Blachy & Dos AmigosJNT
Koneser GdyniaJNT
JNTJoga Bonito
FC NankatsuJNT
JNTEjsmond Club
Bad BoysJNT
JNTŚledzie
SportingJNT
JNTSKM