PKP Intercity — Turecki Gang Bang

22/11/2019 21:00 III Liga gr.B JESIEŃ 2019 1/gr.B 50'

PKP Intercity S.A.26Zwy
Asconi04Por

Nie nakładamy na siebie presji, skupiamy się głównie na tym, by bawić się w naszym premierowym sezonie – komentował przed spotkanie kapitan drużyny PKP Intercity Daniel Biernacik. I pierwsze 25 minut rzeczywiście, grane były na wysokim luzie, który przyszedł także z brakiem presji gry o awans. Turecki choć okazje miał, żadnej do przerwy nie zamienił na gola. PKP za to wykonało 2 udane akcje i prowadziło do przerwy 2:0. W drugiej połowie, GB ze stanu 0:2, wyszedł w którymś momencie na prowadzenie 4:3rozwścieczyło to zielono-białych, którzy przeszli do ofensywy totalnej. Aplikując rywalom 3 gole pokazali, jakie rezerwy jeszcze w nich drzemią! Teraz PKP z pewnością powalczy o wygranie gr.B, a szansa jest na to spora – mają oni bowiem 2 punkty przewagi nad drugim miejscem.