Rebels AiC — Obłuże

10/04/2019 20:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 6 50'

Rebels AiC13Por
Tawerna Obłuże26Zwy

W ostatnim czasie Obłuże nieco rozczarowuje grą w pierwszych minutach, albo to rywale są na tyle mocni nie dając się zaskoczyć. Tak było i tym razem gdzie Rebelsi z początku dobrze bronili, a nawet jako pierwsi umieścili piłkę w bramce rywala.
Z minuty na minutę Obłuże zaczynało się rozkręcać doprowadzając do remisu, a jeszcze przed przerwą wychodząc na jednobramkowe prowadzenie. Po zmianie stron przewaga Obłuża była coraz bardziej widoczna, a Rebelsi dotrzymywali kroku rywalom tylko do wyniku 4:3.
Kolejne bramki zdobywało już tylko Obłuże, a głównie Rafał Piotrowski, który jest niekwestionowanym liderem w swojej drużynie.
Wygrana Obłuża, ale Rebelsi też mogą być zadowoleni, ponieważ cały mecz walczyli o korzystny wynik i zabrakło odrobiny szcześciach w niektórych momentach, aby wrócić z meczu chociażby z jednym punktem.