Rol Ryż — Śledzie

04/12/2019 19:30 Ekstraklasa grupa spadkowa JESIEŃ 2019 4/gr.Sp 50'

Rol Ryż414Zwy
Śledzie65Por

13 bramek w EKSTRAKLASIE – to jest w ogóle możliwe ? Okazuje się, że jak najbardziej tak ! KACPER KIEŁB w meczu Rol Ryż – Śledzie właśnie tyle goli zaaplikował rywalom! Wynik niesamowity, zważywszy, że mówimy o poziomie EKSTRAKLASY, czyli najwyższej naszej klasy rozgrywkowej!

Nie jest też tak, że rywal był zdekompletowany, niezorganizowany czy odstający od pozostałych ekip. Przeciwnie – Śledzie przez pierwszą połowę toczyły bardzo wyrównany bój z Rol Ryżem, a Michał Kajak nawet toczył strzelecki pojedynek z Kacprem.

Jednak końcówka pierwszej połowy już zdecydowanie należała do napastnika Rol Ryżu. Dołożył dwa bardzo ładne trafienia. Po zmianie stron liczba zdobytych przez niego rosła bardzo szybko, a jednocześnie wiara w odrobienie strat przez Śledzi malała jeszcze szybciej.

Ostatecznie Rol Ryż wygrał 13:5, a Kacper Kiełb został niewątpliwie jednym z bohaterów sezonu!