Menu Zamknij

Michał Kajak

#
Narodowość
polPolska
Pozycja
napastnik
wzrost
174
waga
83
Obecna drużyna
IXODI Nevada Gdynia

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Śledzie240301030.000.0070.000
JESIEŃ 2020Śledzie22000966.670.0033.330
JESIEŃ 2021IXODI Nevada Gdynia360101181.820.0018.180
JESIEŃ 2022IXODI Nevada Gdynia15011862.5012.5025.000
JESIEŃ 2023IXODI Nevada Gdynia3903015100.000.000.000
WIOSNA 2020Śledzie16030714.2914.2971.430
WIOSNA 2022IXODI Nevada Gdynia20020977.780.0022.220
WIOSNA 2023IXODI Nevada Gdynia280101376.927.6915.380
WIOSNA 2024IXODI Nevada Gdynia300201392.310.007.690
Łącznie-23001619569.522.8627.620

Ekstraklasa grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2022IXODI Nevada Gdynia5010475.0025.000.000
WIOSNA 2022IXODI Nevada Gdynia1000450.0025.0025.000
Łącznie-6010858.3316.6725.000

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Śledzie200010.000.00100.000
Wiosna 2019Śledzie000010.000.00100.000
Łącznie-200020.000.00100.000

Puchar Polski PZPN

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-100.000.000.00

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
201800013100.000.000.000
JESIEŃ 2019380301735.290.0064.710
JESIEŃ 2020350001361.540.0038.460
JESIEŃ 2021360101384.620.0015.380
JESIEŃ 2022200211266.6716.6716.670
JESIEŃ 20233903015100.000.000.000
WIOSNA 202017030812.5012.5075.000
WIOSNA 2021180201050.000.0050.000
WIOSNA 2022210201369.237.6923.080
WIOSNA 2023280101376.927.6915.380
Wiosna 2019480202075.005.0020.000
WIOSNA 2024300201392.310.007.690
Łącznie330021215068.674.0027.330
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSzaleni Komornicy
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
BękartyIXODI Nevada Gdynia
FC NaturaleIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.IXODI Nevada Gdynia
CompanierosIXODI Nevada Gdynia
HTM GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Kiedyś OdpaląIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSupa Strikas CF
Polska GuromIXODI Nevada Gdynia
KM PSP GdyniaIXODI Nevada Gdynia
AwariaIXODI Nevada Gdynia
Cobis GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.IXODI Nevada Gdynia
Wilki MorskieIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBękarty
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
OZE BiomarIXODI Nevada Gdynia
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaSupa Strikas CF
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Beer Fans GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Penetrators PDIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBeer Fans Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Penetrators PDIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaNeoPunkt Wejherowo
Supa Strikas CFIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaPenetrators PD
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
IXODI Nevada GdyniaNeoPunkt Wejherowo
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEjsmond Club
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Enerpol II GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEjsmond Club
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
Kiedyś Odpalą2IXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol II Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Enerpol GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
Enerpol II GdyniaIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol II Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
IXODI Nevada GdyniaEnerpol Gdynia
ENERPOL NL6Stolem II Gniewino
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
ENERPOL NL6Barca Bolszewo
Chylonia DT CityEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaChylonia DT City
Chylonia DT CityClassic Gdynia
JR PogórzeChylonia DT City
Enerpol GdyniaChylonia DT City
Classic GdyniaChylonia DT City
Chylonia DT CityIXODI Nevada Gdynia
Chylonia DT CityInter Orłowo
Chylonia DT CityBema Sigal
Chylonia DT CityJR Pogórze
IXODI Nevada GdyniaŚledzie
Chylonia DT CityŚledzie
Ejsmond ClubŚledzie
ŚledzieEnerpol Gdynia
ŚledzieJoga Bonito
KP GrabówekŚledzie
JR PogórzeŚledzie
Classic GdyniaŚledzie
Chylonia DT CityŚledzie
IXODI Nevada GdyniaŚledzie
Ejsmond ClubŚledzie
Enerpol GdyniaŚledzie
RukolaŚledzie
JR PogórzeŚledzie
Ejsmond ClubŚledzie
ŚledzieSporting
KM PSP GdyniaŚledzie
ŚledzieDziki West
Chylonia DT CityŚledzie
JR PogórzeŚledzie
ŚledzieEnerpol Gdynia
My Na SianieŚledzie
ŚledzieIXODI Nevada Gdynia
Rol RyżŚledzie
ŚledzieRukola
JR PogórzeŚledzie
ŚledzieJR Pogórze
ŚledzieKM PSP Gdynia
ŚledzieIXODI Nevada Gdynia
RukolaŚledzie
ŚledzieDziki West
Rol RyżŚledzie
ŚledzieEjsmond Club
Classic GdyniaŚledzie
Chylonia DT CityŚledzie
ŚledzieEnerpol Gdynia
JR PogórzeŚledzie
BękartyŚledzie
SportingŚledzie
ŚledzieBastion Gdynia
KP GrabówekŚledzie
ŚledzieBad Boys
Ejsmond ClubŚledzie
ŚledzieSporting
ŚledzieRukola
Bad BoysŚledzie
ŚledzieSKM
SportingŚledzie
ŚledziePrawie Jak Piłkarze
RukolaŚledzie
Kamix BraciaŚledzie
My Na SianieŚledzie
Tanie Blachy & Dos AmigosŚledzie
Koneser GdyniaŚledzie
ŚledzieJoga Bonito
JNTŚledzie
ŚledzieFC Nankatsu
Ejsmond ClubŚledzie
ENERPOL NL6GTS Mokry Dwór
ENERPOL NL6Polonia Gdańsk
ENERPOL NL6Jaguar II Gdańsk