Śledzie — KM PSP Gdynia

06/11/2019 19:00 EKSTRAKLASA JESIEŃ 2019 11 50'

Śledzie13Por
KM PSP Gdynia14Zwy

To spotkanie rozpoczęło zmagania w ostatniej kolejce fazy zasadniczej Ekstraklasy. Mecz miał ogromne znaczenie dla “Strażaków”, ale także dla innych drużyn, które korespondencyjnie walczyły o zajęcie miejsca w grupie mistrzowskiej. Dlatego też już o godzinie 19.00 na obiekcie Checzy pojawił się m.in. Pan Ireneusz Ciecierski, którego Chylonia DT City grała dopiero o 21.30.

• Jeśli Śledzie wygrają, to nasz mecz z Rol Ryżem będzie już o pietruszkęanalizował opiekun Chyloni DT City.

Okazało się jednak że swoje zadanie w tym meczu w stu procentach wykonali zawodnicy KM PSP Gdynia. Do przerwy mecz był wyrównany. Spotkały się ekipy, które nie unikały walki, grały z pełnym zaangażowaniem no i miały jeszcze sporo sił. Po 25 minutach było 1:1.

W drugiej połowie skuteczniej zaczęła grać ekipa KM PSP Gdynia. W pewnym momencie prowadziła już 4:1 i wydawało się, że jest po meczu. Wtedy gola na 2:4 zdobył Michał Kajak. Walczący o chociażby jedne punkt Śledzie dołożyły jeszcze jedno trafienie, ale na więcej zabrakło czasu.

KM PSP Gdynia zgarniając trzy oczka po raz drugi z rzędu melduje się w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy !