JR Pogórze — Śledzie

03/06/2020 20:15 EKSTRAKLASA WIOSNA 2020 3 50'

JR Pogórze27Por
Śledzie49Zwy

• Zdecydowanie lepiej środowe spotkanie rozpoczęły Śledzie. Po 10 minutach żółto-niebiescy prowadzili 3:0 !
    Dopiero wtedy przebudziła się ekipa Janusza Rodziewicza. Dwie bramki pozwoliły zbliżyć się do rywali i nawet strata gola na 2:4 pozwalała mieć nadzieję na dobry wynik po zmianie stron.
    Dla grających w pomarańczowych koszulkach zawodników JR druga odsłona nie zaczęła się najlepiej.
    Znów wiodąca postacią na boisku był Michała Kajak, który zdobywał kolejne gole dla swojego zespołu, a pewnie broniący Łukasz Janczyk był zaporą nie do przejścia dla ekipy z Pogórza.
  • Był jednak moment, kiedy dla Janusza Rodziewicza i jego zespołu wyjrzało słońce.
    Od stanu 7:4 trzy kolejne gole pozwoliły drużynie JR doprowadzić do wyrównania ! Wtedy arbiter doliczył 3 minuty i wydawało się, że będący na fali JR sięgnie po komplet punktów.
    Nic bardziej błędnego. Dwa błędy w obronie zdecydowały, że to Michał Kajak i ekipa Śledzi mogła cieszyć się z kompletu puntów.