Menu Zamknij

4 Kijanka Krzysztof

#
4
Narodowość
polPolska
Pozycja
obrońca
Obecna drużyna
JR Pogórze

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019JR Pogórze1000944.440.0055.560
JESIEŃ 2020JR Pogórze0000933.330.0066.670
JESIEŃ 2021JR Pogórze10001225.000.0075.000
JESIEŃ 2022JR Pogórze1000825.000.0075.000
JESIEŃ 2023JR Pogórze20201540.006.6753.330
WIOSNA 2020JR Pogórze2000728.570.0071.430
WIOSNA 2021JR Pogórze2020128.3316.6775.000
WIOSNA 2022JR Pogórze2000933.330.0066.670
WIOSNA 2023JR Pogórze40101323.087.6969.230
Wiosna 2019JR Pogórze20101030.000.0070.000
WIOSNA 2024JR Pogórze00001457.1414.2928.570
Łącznie-1706011832.205.0862.710

Ekstraklasa grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019JR Pogórze1000450.0025.0025.000
WIOSNA 2020JR Pogórze0000250.000.0050.000
WIOSNA 2022JR Pogórze3000450.000.0050.000
Wiosna 2019JR Pogórze4000540.000.0060.000
Łącznie-80001545.838.3345.830

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019JR Pogórze10001100.000.000.000
Wiosna 2019JR Pogórze1000250.000.0050.000
Łącznie-2000366.670.0033.330

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201930001450.007.1442.860
JESIEŃ 202000001233.338.3358.330
JESIEŃ 202110001225.000.0075.000
JESIEŃ 202220001435.710.0064.290
JESIEŃ 202320201540.006.6753.330
WIOSNA 20202000933.330.0066.670
WIOSNA 20212020128.3316.6775.000
WIOSNA 202250001338.460.0061.540
WIOSNA 202340101323.087.6969.230
Wiosna 201970101838.890.0061.110
WIOSNA 202400001457.1414.2928.570
Łącznie2806014635.625.4858.900
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
JR PogórzeHTM Gdynia
Wilki MorskieJR Pogórze
Polska GuromJR Pogórze
FC NaturaleJR Pogórze
CompanierosJR Pogórze
Szaleni KomornicyJR Pogórze
Kiedyś OdpaląJR Pogórze
BękartyJR Pogórze
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Classic GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeSupa Strikas CF
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.JR Pogórze
JR PogórzeCobis Gdynia
Classic GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaJR Pogórze
PKP Intercity S.A.JR Pogórze
JR PogórzeKM PSP Gdynia
JR PogórzeCobis Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeBema / ABO
Wilki MorskieJR Pogórze
BękartyJR Pogórze
Supa Strikas CFJR Pogórze
AwariaJR Pogórze
Polska GuromJR Pogórze
KP GrabówekJR Pogórze
Bema SigalJR Pogórze
CompanierosJR Pogórze
JR PogórzeBema Sigal
JR PogórzeBeer Fans Gdynia
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Classic GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaJR Pogórze
Supa Strikas CFJR Pogórze
Bema SigalJR Pogórze
Beer Fans GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeClassic Gdynia
JR PogórzeEnerpol Gdynia
JR PogórzeSupa Strikas CF
JR PogórzePenetrators PD
Bema / ABOJR Pogórze
Supa Strikas CFJR Pogórze
JR PogórzeClassic Gdynia
JR PogórzeBema / ABO
JR PogórzeSupa Strikas CF
JR PogórzeClassic Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Penetrators PDJR Pogórze
JR PogórzeNeoPunkt Wejherowo
Supa Strikas CFJR Pogórze
JR PogórzeBema Sigal
Classic GdyniaJR Pogórze
Bema / ABOJR Pogórze
Kiedyś Odpalą2JR Pogórze
JR PogórzeBema Sigal
KP GrabówekJR Pogórze
JR PogórzeBema / ABO
Kiedyś Odpalą2JR Pogórze
Bema / ABOJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol II Gdynia
JR PogórzeBema Sigal
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekJR Pogórze
JR PogórzeClassic Gdynia
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
Enerpol II GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeClassic Gdynia
JR PogórzeBema Sigal
Enerpol GdyniaJR Pogórze
KP GrabówekJR Pogórze
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol II Gdynia
Classic GdyniaJR Pogórze
Bema SigalJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol Gdynia
JR PogórzeKP Grabówek
Classic GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol Gdynia
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Bema SigalJR Pogórze
Inter OrłowoJR Pogórze
JR PogórzeChylonia DT City
JR PogórzeClassic Gdynia
Enerpol GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeInter Orłowo
JR PogórzeBema Sigal
Chylonia DT CityJR Pogórze
JR PogórzeJoga Bonito
JR PogórzeKP Grabówek
JR PogórzeClassic Gdynia
JR PogórzeRukola
JR PogórzeEjsmond Club
Joga BonitoJR Pogórze
JR PogórzeŚledzie
JR PogórzeKP Grabówek
Classic GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeChylonia DT City
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeŚledzie
JR PogórzeDziki West
Chylonia DT CityJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol Gdynia
JR PogórzeEjsmond Club
JR PogórzeDziki West
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeSporting
JR PogórzeŚledzie
Rol RyżJR Pogórze
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeRukola
JR PogórzeŚledzie
ŚledzieJR Pogórze
RukolaJR Pogórze
JR PogórzeDziki West
Rol RyżJR Pogórze
JR PogórzeEjsmond Club
Classic GdyniaJR Pogórze
Chylonia DT CityJR Pogórze
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeKM PSP Gdynia
JR PogórzeŚledzie
SportingJR Pogórze
FC Babilon UnitedJR Pogórze
JR PogórzeKP Grabówek
Dziki WestJR Pogórze
JR PogórzeKP Grabówek
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
KM PSP GdyniaJR Pogórze
KM PSP GdyniaJR Pogórze
Chylonia DT CityJR Pogórze
FC Babilon UnitedJR Pogórze
Classic GdyniaJR Pogórze
KP GrabówekJR Pogórze
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Rol RyżJR Pogórze
Chłopcy z ferajnyJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol Gdynia
JR PogórzeAREX
Dziki WestJR Pogórze