Menu Zamknij

Rafał Jahn

#
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Beer Fans Gdynia
Poprzednie drużyny
JR Pogórze

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-27.664.2668.09

Ekstraklasa grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-42.8614.2942.86

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Beer Fans Gdynia10001546.676.6746.670
WIOSNA 2024Beer Fans Gdynia00001338.467.6953.850
Łącznie-10002847.627.1445.240

II LIGA gr.B

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-60.6112.1227.27

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-40.000.0060.00

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019JR Pogórze00001100.000.000.000
Wiosna 2019JR Pogórze0000250.000.0050.000
Łącznie-0000366.670.0033.330

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201980001450.007.1442.860
JESIEŃ 202000001233.338.3358.330
JESIEŃ 202190001163.649.0927.270
JESIEŃ 202240001457.147.1435.710
JESIEŃ 202310001546.676.6746.670
WIOSNA 20200000933.330.0066.670
WIOSNA 202100001450.0014.2935.710
WIOSNA 202280001361.547.6930.770
WIOSNA 20230000128.3316.6775.000
Wiosna 201930101838.890.0061.110
WIOSNA 202400001338.467.6953.850
Łącznie3301014544.147.5948.280
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Masuria FCBeer Fans Gdynia
HG KadłubyBeer Fans Gdynia
OZE BiomarBeer Fans Gdynia
GKS ChyloniaBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaAREX
MaestroBeer Fans Gdynia
Zawsze MożnaBeer Fans Gdynia
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
Kamix BraciaBeer Fans Gdynia
BCTBeer Fans Gdynia
Sokółka FCBeer Fans Gdynia
Bad BoysBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaFC Babilon United
FC Babilon UnitedBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaHTM Gdynia
Beer Fans GdyniaSPS Limonka
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaZawsze Można
Studio Prime JBGBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaSokółka FC
MaestroBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaKamix Bracia
FC NaturaleBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaDamen Gdynia
AREXBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaCrystal Soldiers
BCTBeer Fans Gdynia
Bad BoysBeer Fans Gdynia
JR PogórzeBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaEnerpol Gdynia
Beer Fans GdyniaSupa Strikas CF
Beer Fans GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaBeer Fans Gdynia
Bema SigalBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaBeer Fans Gdynia
Supa Strikas CFBeer Fans Gdynia
IXODI Nevada GdyniaBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaClassic Gdynia
Beer Fans GdyniaBema Sigal
Wilki MorskieBeer Fans Gdynia
OZE BiomarBeer Fans Gdynia
Sokółka FCBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaBad Boys
KM PSP GdyniaBeer Fans Gdynia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaAP UKS Mosty
Moto-TechBeer Fans Gdynia
AREXBeer Fans Gdynia
Polska GuromBeer Fans Gdynia
SPS LimonkaBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaCompanieros
Beer Fans GdyniaKP Grabówek
Beer Fans GdyniaSporting Gdynia
AP UKS MostyBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaHTM Gdynia
Beer Fans GdyniaBękarty
Beer Fans GdyniaPolska Gurom
Beer Fans GdyniaSPS Limonka
Lemon LamboBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaKS Vitava
Rebels AiCBeer Fans Gdynia
Zwyrole_69Beer Fans Gdynia
Studio Prime JBGBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaMoto-Tech
AwariaBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaKM PSP Sopot
Beer Fans GdyniaAP UKS Mosty
Beer Fans GdyniaHTM Gdynia
SPS LimonkaBeer Fans Gdynia
KM PSP SopotBeer Fans Gdynia
Lemon LamboBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaBCT
Beer Fans GdyniaMaestro
Polska GuromBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaTeam Dott
Rebels AiCBeer Fans Gdynia
PROMOTION 360Beer Fans Gdynia
Polska GuromBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaAP UKS Mosty
DON BOSCO RUMIABeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaPenetrators PD
Beer Fans GdyniaFC Pato Gdynia
Beer Fans GdyniaPROMOTION 360
Beer Fans GdyniaHTM Gdynia
Beer Fans GdyniaOZE Biomar
Beer Fans GdyniaBLACK DRAGONS
Beer Fans GdyniaRebels AiC
Beer Fans GdyniaSPS Limonka
Beer Fans GdyniaFC Babilon United
BazaBeer Fans Gdynia
NeoPunkt WejherowoBeer Fans Gdynia
JR PogórzeJoga Bonito
JR PogórzeKP Grabówek
JR PogórzeClassic Gdynia
JR PogórzeRukola
JR PogórzeEjsmond Club
Joga BonitoJR Pogórze
JR PogórzeŚledzie
JR PogórzeKP Grabówek
Classic GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeChylonia DT City
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Enerpol GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeŚledzie
JR PogórzeDziki West
Chylonia DT CityJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol Gdynia
JR PogórzeEjsmond Club
JR PogórzeDziki West
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
JR PogórzeSporting
JR PogórzeŚledzie
Rol RyżJR Pogórze
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeRukola
JR PogórzeŚledzie
ŚledzieJR Pogórze
RukolaJR Pogórze
JR PogórzeDziki West
Rol RyżJR Pogórze
JR PogórzeEjsmond Club
Classic GdyniaJR Pogórze
Chylonia DT CityJR Pogórze
JR PogórzeIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeKM PSP Gdynia
JR PogórzeŚledzie
SportingJR Pogórze
FC Babilon UnitedJR Pogórze
JR PogórzeKP Grabówek
Dziki WestJR Pogórze
JR PogórzeKP Grabówek
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
KM PSP GdyniaJR Pogórze
KM PSP GdyniaJR Pogórze
Chylonia DT CityJR Pogórze
FC Babilon UnitedJR Pogórze
Classic GdyniaJR Pogórze
KP GrabówekJR Pogórze
IXODI Nevada GdyniaJR Pogórze
Rol RyżJR Pogórze
Chłopcy z ferajnyJR Pogórze
JR PogórzeEnerpol Gdynia
JR PogórzeAREX
Dziki WestJR Pogórze