Studio Prime JBG — Classic II Gdynia

22/10/2019 19:00 II LIGA gr.B JESIEŃ 2019 9 50'

Studio Prime JBG22Por
Classic II Gdynia24Zwy

Szybko zdobyte dwie bramki przez zawodników STUDIO PRIME JBG, a konkretnie przez Damiana Pobłockiego mogłyby zapowiadać łatwe i przekonywujące zwycięstwo tej ekipy. Zwłaszcza, że Classic musiał radzić sobie w tym meczu w mocno okrojonym składzie, a dodatkowo też bez bramkarza, który w drodze na mecz uczestniczył w kolizji drogowej.

Wszystkie zdarzenia nie miały jednak wpływu na postawę ekipy Maćka Drabera. Po dwóch straconych bramkach to Classic II zaczął powoli przejmować inicjatywę i już do przerwy odrobił straty.

W drugich 25 minutach obie ekipy miały swoje sytuacje, ale to Classic II był skuteczniejszy. “Pomarańczowi” dołożyli dwa kolejne gole i ostatecznie zwyciężyli 4:2. To zwycięstwo daje im siódme miejsce w ligowej tabeli i realne szanse na walkę o pierwszą szóstkę.