Menu Zamknij

Na wiosnę NL6 zagra z Jantarem Ustka!

Znamy już rywala Nadmorskiej Ligi Szóstek w rozgrywkach o Puchar Polski! Nasz zespół zmierzy się w kwietniu 2019 roku z JANTAREM USTKA! W przypadku awansu w ćwierćfinale czekać będzie zwycięzca z pary Pomezania Malbork – Gryf Słupsk! 

– Tak naprawdę dla nas już sama obecność wśród 16 drużyn województwa Pomorskiego jest dużym sukcesem mówi  Łukasz Krzemiński. – Lost zdecydował, że zagramy z Jantarem Ustka. Cieszy nas, że kolejny raz zmierzymy się z zespołem, którego jeszcze na obiekcie CHECZY nie gościliśmy. Czeka nas na pewno fajny mecz i tylko trochę szkoda, że trzeba na niego czekać do kwietnia. 

Losowanie 1/8 Pucharu Polski

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia wyniki losowania par 1/8 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

Od 1/8 finału PP w rozgrywkach bierze udział szesnaście drużyn (osiem – Gdańsk, cztery – Słupsk, cztery – Malbork). Rozgrywki prowadzone są systemem pucharowym, a zespoły zostają zakwalifikowane numerycznie w wyniku losowania przeprowadzonego przez organ prowadzący rozgrywki.  W nawiasie podany jest wylosowany numer drużyny.

Mecze zaplanowane są na kwiecień 2019 roku (konkretny termin zostanie podany po akceptacji harmonogramu rozgrywek przez Zarząd Pomorskiego Związku Piłki Nożnej).

PP – 1 Radunia II Stężyca (2) – Czarni Pruszcz Gdański (1)
PP – 2 Start Miastko (4) – Grom Nowy Staw (3)
PP – 3 Zenit Łęczyce (6) – Anioły Garczegorze (5)
PP – 4 GKS Kolbudy (8) – Radunia Stężyca (7)
PP – 5 Pomezania Malbork (10) – Gryf Słupsk SA (9)
PP – 6 Nadmorska Liga Szóstek (11) – Jantar Ustka (12)
PP – 7 Spójnia Sadlinki (13) – Powiśle Dzierzgoń (14)
PP – 8 Stolem Gniewino (15) – Lechia II Gdańsk (16)

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.