KM PSP Gdynia — Classic Gdynia

25/10/2019 21:30 EKSTRAKLASA JESIEŃ 2019 6 50'

KM PSP Gdynia14Zwy
Classic Gdynia03Por

To był szybki mecz od pierwszego gwizdka sędziego! Sytuacje z obu stron, walka na każdym centymetrze boiska. Przez 24 minuty zabrakło jednak bramek, a tę niemal równo z gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu zdobyli “Strażacy”.
1:0 do przerwy zapowiadało jeszcze ciekawsze drugie 25 minut i tak też był!. Kilka minut drugiej polowy wystarczyło by Classic doprowadził do remisu. Jednak zawodnicy Jarka Gołdyna nie cieszyli się z niego zbyt długo z wyrównania,  bo “Strażacy” odpowiedzieli dwoma trafieniami. Chwilę pozniej Classic znów złapał kontakt i bylo już tylko 3:2.
Na 2 minuty przed koncem Classic doprowadził do remisu, jednak ostatnie słowo należało do KM PSP.  Po sprytnym strzale wygrywają to niezwykle wyrównane spotkanie i ważne w walce o zajęcie miejsca w czołowej szóstce.