KP Grabówek — ZIP Skład

08/06/2020 19:30 I LIGA WIOSNA 2020 4 50'

KP Grabówek34Zwy
ZIP Skład03Por

Mecz zaczął się kilkoma atakami ZIP-a i wydawać się mogło, że to oni muszą jako pierwsi strzelić gola. Na posterunku był jednak będą ostatnio w świetne formie Patryk Murawski, który swoimi interwencjami, wciąż utrzymywał korzystny dla swojej drużyny wynik. Mało tego, czyste konto utrzymał aż do przerwy, co wykorzystał jego ,,atak” strzelając przeciwnikom 3 bramki. Po zmianie stron, ZIP Skład rzucił się do odrabiania strat. Co ważniejsze, nie zapomnieli oni o defensywie, co pozwoliło im ze stanu 0:3, wrócić na 3:3! Los nie był jednak tego dnia dla nich łaskawy. Grabówek na 8 minut przed końcem oddał ładny strzał z dystansu, który skierował piłkę do siatki, a drużynę Grabówka, utrzymał na zwycięskim kursie, które trwa jeszcze od marcowego początku sezonu!