Menu Zamknij

9 Krzysztof Klukowski

#
9
Narodowość
polPolska
Pozycja
napastnik
Obecna drużyna
KP Grabówek

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
WIOSNA 2024KP Grabówek5000666.670.0033.330
Łącznie-5000654.559.0936.360

Puchar Polski PZPN

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-87.500.0012.50

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
201822005100.000.000.000
JESIEŃ 2019160001250.0016.6733.330
JESIEŃ 2020210001323.087.6969.230
JESIEŃ 202190001428.577.1464.290
JESIEŃ 2022230101540.006.6753.330
JESIEŃ 2023140101668.756.2525.000
WIOSNA 2020200101266.678.3325.000
WIOSNA 2021150001163.6418.1818.180
WIOSNA 2022901090.000.00100.000
WIOSNA 202380101330.777.6961.540
Wiosna 2019140002429.170.0070.830
WIOSNA 20245000666.670.0033.330
Łącznie15625015043.336.6750.000
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Kamix BraciaKP Grabówek
Bad BoysKP Grabówek
Sokółka FCKP Grabówek
Bad BoysBeer Fans Gdynia
Bad BoysKamix Bracia
Sporting GdyniaBad Boys
Bad BoysAREX
Bad BoysSPS Limonka
Crystal SoldiersBad Boys
Bad BoysBCT
MaestroBad Boys
FC Babilon UnitedBad Boys
Bad BoysHTM Gdynia
MMR GroupBad Boys
Sporting GdyniaBad Boys
Bad BoysZawsze Można
Studio Prime JBGBad Boys
Bad BoysSokółka FC
Bad BoysKamix Bracia
FC NaturaleBad Boys
Bad BoysDamen Gdynia
Bad BoysBeer Fans Gdynia
Polska GuromBad Boys
Bad BoysSokółka FC
Bad BoysCompanieros
PKP Intercity S.A.Bad Boys
Kamix BraciaBad Boys
Rebels AiCBad Boys
AwariaBad Boys
Bad BoysBema / ABO
Bad BoysAP UKS Mosty
Bad BoysKP Grabówek
Joga BonitoBad Boys
AREXBad Boys
BękartyBad Boys
Polska GuromKP Grabówek
KP GrabówekAREX
KP GrabówekMoto-Tech
OZE BiomarKP Grabówek
KP GrabówekJoga Bonito
CompanierosKP Grabówek
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNKP Grabówek
KP GrabówekKM PSP Gdynia
Sokółka FCKP Grabówek
Sporting GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekBad Boys
Beer Fans GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekAP UKS Mosty
SPS LimonkaKP Grabówek
KP GrabówekWilki Morskie
KP GrabówekBema / ABO
Classic GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekEnerpol II Gdynia
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekEjsmond Club
KP GrabówekEnerpol Gdynia
Kiedyś Odpalą2KP Grabówek
KP GrabówekJR Pogórze
KP GrabówekBema Sigal
Enerpol II GdyniaKP Grabówek
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekClassic Gdynia
Enerpol GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekBema Sigal
KP GrabówekJR Pogórze
KP GrabówekEnerpol II Gdynia
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaKP Grabówek
ENERPOL NL6Stolem II Gniewino
KP GrabówekEnerpol Gdynia
Bema SigalKP Grabówek
JR PogórzeKP Grabówek
ENERPOL NL6Barca Bolszewo
KP GrabówekKamix Bracia
Enerpol II GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekWilki Morskie
KP GrabówekJoga Bonito
ZIP SkładKP Grabówek
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
Kiedyś Odpalą2KP Grabówek
CompanierosKP Grabówek
RukolaKP Grabówek
KP GrabówekBema / ABO
KP GrabówekKM PSP Gdynia
KP GrabówekClassic Gdynia
KP GrabówekRukola
JR PogórzeKP Grabówek
KP GrabówekJoga Bonito
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
Classic GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekŚledzie
Ejsmond ClubKP Grabówek
JR PogórzeKP Grabówek
KP GrabówekEnerpol Gdynia
RukolaKP Grabówek
KP GrabówekChylonia DT City
Joga BonitoKP Grabówek
KP GrabówekCompanieros
KP GrabówekRukola
KP GrabówekZIP Skład
Kamix BraciaKP Grabówek
KP GrabówekKamix Bracia
KP GrabówekRukola
KP GrabówekTawerna Obłuże
KP GrabówekBema Sigal
KP GrabówekZIP Skład
My Na SianieKP Grabówek
KP GrabówekCompanieros
KP GrabówekFC Nankatsu
KP GrabówekWilki Morskie
KP GrabówekSporting
KP GrabówekMy Na Sianie
KP GrabówekJoga Bonito
KP GrabówekBad Boys
My Na SianieKP Grabówek
KP GrabówekJoga Bonito
KP GrabówekKamix Bracia
KP GrabówekSporting
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
KP GrabówekBad Boys
KP GrabówekZIP Skład
KP GrabówekBema Sigal
Bastion GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekKamix Bracia
KP GrabówekŚledzie
KP GrabówekClassic Gdynia
KP GrabówekTorpedo
Team CurrendaKP Grabówek
KM PSP GdyniaKP Grabówek
JR PogórzeKP Grabówek
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
JR PogórzeKP Grabówek
FC Babilon UnitedKP Grabówek
Dziki WestKP Grabówek
KP GrabówekClassic Gdynia
KP GrabówekChłopcy z ferajny
Chylonia DT CityKP Grabówek
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
ENERPOL NL6Jantar Ustka
KP GrabówekJR Pogórze
Rol RyżKP Grabówek
KP GrabówekEnerpol Gdynia
KP GrabówekDziki West
KP GrabówekFC Babilon United
KP GrabówekKM PSP Gdynia
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekPrawie Jak Piłkarze
ENERPOL NL6Gedania II Gdańsk
ENERPOL NL6GTS Mokry Dwór
ENERPOL NL6Polonia Gdańsk
ENERPOL NL6AS Pomorze Gdańsk
ENERPOL NL6Jaguar II Gdańsk