20Łukasz Krzemiński napastnik
33Robert Braszka obrońca
52Patryk Murawski bramkarz
  5

Pojedynek przedstawicieli Ekstraklasy i I Ligi otwierał poniedziałkowe granie. Co więcej dostarczył kibicom sporo emocji. Latarnik Choczewo nie zamierzał odpuszczać walki o 3 rundę i co więcej był moment, że doprowadził do remisu!

Najpierw jednak po 25 minutach to KP Grabówek był na prowadzeniu, a gdy zdobył gola na 3:1 wydawało się, że już jest praktycznie po meczu. Nic z tych rzeczy. Nie takie zmiany wyników widzieliśmy już na naszych boiskach. W ciągu dwóch minut Latarnik doprowadził do wyrównania. Wtedy jednak Grabówek przeprowadził skuteczną akcję zakończoną bramką Krzysztofa Klukowskiego, a już w doliczonym czasie gry I-ligowca dobił Łukasz Krzemiński wygrywając pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Latarnika.

W 3 rundzie czeka nas pojedynek, w którym Grabówek zmierzy się z innym przedstawicielem Ekstraklasy. Będzie nim JR Pogórze.