Menu Zamknij

11 Tomasz Smoliński

#
11
Narodowość
polPolska
Pozycja
napastnik
wzrost
180
waga
90
Obecna drużyna
HTM Gdynia

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
WIOSNA 2024HTM Gdynia00001233.3316.6750.000
Łącznie-00001233.3316.6750.000

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-56.1012.2031.71

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-27.270.0072.73

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201930101323.087.6969.230
JESIEŃ 202030001225.008.3366.670
JESIEŃ 202210001361.5415.3823.080
JESIEŃ 202310001471.430.0028.570
WIOSNA 20201000875.000.0025.000
WIOSNA 20211000110.009.0990.910
WIOSNA 202220101435.717.1457.140
WIOSNA 202340001741.1811.7647.060
Wiosna 201920001741.1817.6541.180
WIOSNA 202400001233.3316.6750.000
Łącznie1802013140.469.9249.620
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
CompanierosHTM Gdynia
JR PogórzeHTM Gdynia
HTM GdyniaFC Naturale
HTM GdyniaPolska Gurom
BękartyHTM Gdynia
Kiedyś OdpaląHTM Gdynia
Wilki MorskieHTM Gdynia
HTM GdyniaIXODI Nevada Gdynia
HTM GdyniaSupa Strikas CF
HTM GdyniaClassic Gdynia
HTM GdyniaEnerpol Gdynia
Cobis GdyniaHTM Gdynia
HTM GdyniaBCT
MaestroHTM Gdynia
HTM GdyniaDamen Gdynia
Beer Fans GdyniaHTM Gdynia
HTM GdyniaAREX
Bad BoysHTM Gdynia
HTM GdyniaFC Babilon United
MMR GroupHTM Gdynia
HTM GdyniaSPS Limonka
Sporting GdyniaHTM Gdynia
HTM GdyniaZawsze Można
Studio Prime JBGHTM Gdynia
HTM GdyniaSokółka FC
HTM GdyniaKamix Bracia
FC NaturaleHTM Gdynia
SPS LimonkaHTM Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
Wilki MorskieHTM Gdynia
KS VitavaHTM Gdynia
Media Markt KcyńskaHTM Gdynia
HTM GdyniaEnerpol II Gdynia
SPS LimonkaHTM Gdynia
Media Markt KcyńskaHTM Gdynia
HTM GdyniaBCT
HTM GdyniaMaestro
Wilki MorskieHTM Gdynia
HTM GdyniaEnerpol II Gdynia
HTM GdyniaDamen Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
FC Babilon UnitedHTM Gdynia
Studio Prime JBGHTM Gdynia
HTM GdyniaMMR Group
HTM GdyniaAwaria
PKP Intercity S.A.HTM Gdynia
HTM GdyniaMaestro
BękartyHTM Gdynia
MMR GroupHTM Gdynia
Studio Prime JBGHTM Gdynia
SKMHTM Gdynia
FC Babilon UnitedHTM Gdynia
Rebels AiCHTM Gdynia
HTM GdyniaBCT
HTM GdyniaKS Vitava
HTM GdyniaKamix Bracia
HTM GdyniaMedia Markt Kcyńska
HTM GdyniaKS Vitava
Beer Fans GdyniaHTM Gdynia
HTM GdyniaMoto-Tech
HTM GdyniaRebels AiC
AwariaHTM Gdynia
HTM GdyniaPKP Intercity S.A.
HTM GdyniaBCT
HTM GdyniaGała Bez Przypału
SPS LimonkaHTM Gdynia
FC Babilon UnitedHTM Gdynia
HTM GdyniaSKM
Polska GuromHTM Gdynia
HTM GdyniaAP UKS Mosty
BękartyHTM Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosWilki Morskie
Tanie Blachy & Dos AmigosJoga Bonito
CompanierosTanie Blachy & Dos Amigos
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
KM PSP GdyniaTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosEnerpol II Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
Tanie Blachy & Dos AmigosZIP Skład
RukolaTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosBema / ABO
Kiedyś Odpalą2Tanie Blachy & Dos Amigos
PKP Intercity S.A.Tanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosKM PSP Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosMy Na Sianie
Bad BoysTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosInter Orłowo
Tanie Blachy & Dos AmigosTawerna Obłuże
Wilki MorskieTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosSKM
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosBękarty
ZIP SkładTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosBema Sigal
PKP Intercity S.A.Tanie Blachy & Dos Amigos
AREXTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosSPS Limonka
Tanie Blachy & Dos AmigosSKM
Tanie Blachy & Dos AmigosBękarty
Enerpol II GdyniaTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosAwaria
Tanie Blachy & Dos AmigosSporting Gdynia
AlexanderTanie Blachy & Dos Amigos
Bema SigalTanie Blachy & Dos Amigos
ZIP SkładTanie Blachy & Dos Amigos
Kamix BraciaTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosBema Sigal
Tanie Blachy & Dos AmigosZIP Skład
Tanie Blachy & Dos AmigosKamix Bracia
Bema SigalTanie Blachy & Dos Amigos
Bad BoysTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosZIP Skład
Tanie Blachy & Dos AmigosMy Na Sianie
Tanie Blachy & Dos AmigosJoga Bonito
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
Tanie Blachy & Dos AmigosSporting
Tanie Blachy & Dos AmigosKamix Bracia
Tanie Blachy & Dos AmigosKoneser Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosFC Nankatsu
Tanie Blachy & Dos AmigosJNT
Tanie Blachy & Dos AmigosKoneser Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosJoga Bonito
Ejsmond ClubTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosJNT
FC NankatsuTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
Tanie Blachy & Dos AmigosBad Boys
Tanie Blachy & Dos AmigosŚledzie
Tanie Blachy & Dos AmigosSporting
SKMTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosRukola
Tanie Blachy & Dos AmigosPrawie Jak Piłkarze
Tanie Blachy & Dos AmigosRebels AiC
Tanie Blachy & Dos AmigosMy Na Sianie
Wilki MorskieTanie Blachy & Dos Amigos
Tanie Blachy & Dos AmigosAwaria