Menu Zamknij

11 Maciej Wroński

#
11
Narodowość
polPolska
Pozycja
pomocnik
Obecna drużyna
Sporting Gdynia

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Sporting Gdynia30001553.330.0046.670
WIOSNA 2024Sporting Gdynia7010156.6713.3380.000
Łącznie-100103038.105.9555.950

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-66.678.3325.00

II LIGA grupa mistrzowska

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-0.000.00100.00

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201920001250.0016.6733.330
JESIEŃ 202000001323.087.6969.230
JESIEŃ 202140001136.360.0063.640
JESIEŃ 20229010147.140.0092.860
JESIEŃ 202330001553.330.0046.670
WIOSNA 202000001266.678.3325.000
WIOSNA 202130001450.0014.2935.710
WIOSNA 2022120001361.547.6930.770
WIOSNA 202390001553.336.6740.000
Wiosna 201920001936.840.0063.160
WIOSNA 20247010156.6713.3380.000
Łącznie5102015339.876.5453.590
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Sporting GdyniaZawsze Można
Masuria FCSporting Gdynia
Kamix BraciaSporting Gdynia
BCTSporting Gdynia
Sporting GdyniaSokółka FC
Sporting GdyniaFC Babilon United
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaKP Grabówek
OZE BiomarSporting Gdynia
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
HG KadłubySporting Gdynia
Sporting GdyniaGKS Chylonia
Sporting GdyniaGIBAS SQUAD
Sporting GdyniaMaestro
Sporting GdyniaBad Boys
Sporting GdyniaMaestro
Sporting GdyniaFC Naturale
Kamix BraciaSporting Gdynia
Damen GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaBeer Fans Gdynia
AREXSporting Gdynia
BCTSporting Gdynia
Sporting GdyniaBad Boys
FC Babilon UnitedSporting Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
MMR GroupSporting Gdynia
SPS LimonkaSporting Gdynia
Zawsze MożnaSporting Gdynia
Sporting GdyniaStudio Prime JBG
Sokółka FCSporting Gdynia
Sporting GdyniaWilki Morskie
Sporting GdyniaEnerpol II Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
Sporting GdyniaBCT
Wilki MorskieSporting Gdynia
Enerpol II GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaDamen Gdynia
Sporting GdyniaStudio Prime JBG
Sporting GdyniaMMR Group
Sporting GdyniaFC Babilon United
SPS LimonkaSporting Gdynia
Sporting GdyniaHTM Gdynia
MaestroSporting Gdynia
Sporting GdyniaMedia Markt Kcyńska
Sporting GdyniaKS Vitava
Sporting GdyniaMoto-Tech
Sporting GdyniaBad Boys
OZE BiomarSporting Gdynia
Sporting GdyniaAP UKS Mosty
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaJoga Bonito
Sporting GdyniaWilki Morskie
Sporting GdyniaCompanieros
Sporting GdyniaKP Grabówek
Sporting GdyniaPolska Gurom
SPS LimonkaSporting Gdynia
Beer Fans GdyniaSporting Gdynia
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaKM PSP Gdynia
Sporting GdyniaPenetrators PD
NeoPunkt WejherowoSporting Gdynia
KM PSP GdyniaSporting Gdynia
Wilki MorskieSporting Gdynia
Sporting GdyniaSupa Strikas CF
Sporting GdyniaStowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPN
Sporting GdyniaBad Boys
Sporting GdyniaAREX
Sporting GdyniaSokółka FC
Sporting GdyniaKamix Bracia
CompanierosSporting Gdynia
Sporting GdyniaJoga Bonito
Sporting GdyniaOZE Biomar
Kamix BraciaSporting Gdynia
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNSporting Gdynia
Sporting GdyniaEjsmond Club
Sporting GdyniaBad Boys
ZIP SkładSporting Gdynia
Sporting GdyniaSupa Strikas CF
Sporting GdyniaWilki Morskie
Kiedyś Odpalą2Sporting Gdynia
Sporting GdyniaSKM
Bema / ABOSporting Gdynia
AREXSporting Gdynia
Polska GuromBeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaAP UKS Mosty
DON BOSCO RUMIABeer Fans Gdynia
Beer Fans GdyniaPenetrators PD
Beer Fans GdyniaFC Pato Gdynia
Beer Fans GdyniaPROMOTION 360
Beer Fans GdyniaHTM Gdynia
Beer Fans GdyniaOZE Biomar
Beer Fans GdyniaBLACK DRAGONS
Beer Fans GdyniaRebels AiC
Beer Fans GdyniaSPS Limonka
Beer Fans GdyniaFC Babilon United
BazaBeer Fans Gdynia
NeoPunkt WejherowoBeer Fans Gdynia
KP GrabówekClassic Gdynia
KP GrabówekRukola
JR PogórzeKP Grabówek
KP GrabówekJoga Bonito
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
Classic GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekŚledzie
Ejsmond ClubKP Grabówek
JR PogórzeKP Grabówek
KP GrabówekEnerpol Gdynia
RukolaKP Grabówek
KP GrabówekChylonia DT City
Joga BonitoKP Grabówek
KP GrabówekCompanieros
KP GrabówekRukola
KP GrabówekZIP Skład
Kamix BraciaKP Grabówek
KP GrabówekKamix Bracia
KP GrabówekRukola
KP GrabówekTawerna Obłuże
KP GrabówekBema Sigal
KP GrabówekZIP Skład
My Na SianieKP Grabówek
KP GrabówekCompanieros
KP GrabówekFC Nankatsu
KP GrabówekWilki Morskie
KP GrabówekSporting
KP GrabówekMy Na Sianie
KP GrabówekJoga Bonito
KP GrabówekBad Boys
My Na SianieKP Grabówek
KP GrabówekJoga Bonito
KP GrabówekKamix Bracia
KP GrabówekSporting
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
KP GrabówekBad Boys
KP GrabówekZIP Skład
KP GrabówekBema Sigal
Bastion GdyniaKP Grabówek
KP GrabówekKamix Bracia
KP GrabówekŚledzie
KM PSP GdyniaKP Grabówek
JR PogórzeKP Grabówek
IXODI Nevada GdyniaKP Grabówek
JR PogórzeKP Grabówek
FC Babilon UnitedKP Grabówek
Dziki WestKP Grabówek
KP GrabówekClassic Gdynia
KP GrabówekChłopcy z ferajny
Chylonia DT CityKP Grabówek
Tanie Blachy & Dos AmigosKP Grabówek
KP GrabówekJR Pogórze
Rol RyżKP Grabówek
KP GrabówekEnerpol Gdynia
KP GrabówekDziki West
KP GrabówekFC Babilon United
KP GrabówekKM PSP Gdynia
KP GrabówekIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekPrawie Jak Piłkarze