Przychodnia Morska — PROMOTION 360

04/06/2020 19:00 II LIGA gr.B WIOSNA 2020 3 50'

BCT513Zwy
PROMOTION 36039Por

W okresie kwarantanny, ewidentnie to napastnicy obu drużyn, po cichu przygotowywali się do wznowienia rozgrywek. Spotkanie to bowiem, przerodziło się w prawdziwą strzelaninę! Zaczęło się od 3-bramkowego prowadzenia Przychodni, które szybko zostało jednak zredukowane do 2 goli. Taka różnica utrzymywała się co prawda do przerwy, lecz z małymi wyjątkami w dwie strony. Pierwsza połowa, zakończyła się ostatecznie 5:3, na korzyść niegdyś ekipy Stumetu. Po zmianie stron, bramek padło jeszcze więcej! Łącznie, bramki dla obu drużyn strzelało aż 11 zawodników, a ,,konkurs” na najwięcej goli, wygrał Patryk Wszeborowski z Przychodni Morskiej, który wpakował piłkę do siatki aż 5-krotnie. Drużyna Macieja Kurka, wygrała ostatecznie 12:9, czym dobrze weszła we wznowiony sezon.