Menu Zamknij

Arkadiusz Rycerz

#
Narodowość
polPolska
Pozycja
pomocnik
Obecna drużyna
BCT

I LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023BCT10001435.717.1457.140
WIOSNA 2024BCT10001546.676.6746.670
Łącznie-20002941.386.9051.720

II LIGA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-50.885.2643.86

II LIGA gr.B

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-51.5218.1830.30

II Liga grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
WIOSNA 2022BCT1000580.000.0020.000
WIOSNA 2023BCT1000580.000.0020.000
Łącznie-20001080.000.0020.000

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201920001764.7111.7623.530
JESIEŃ 202010001258.3316.6725.000
JESIEŃ 202220101330.777.6961.540
JESIEŃ 202310001435.717.1457.140
WIOSNA 202030001250.008.3341.670
WIOSNA 202110001190.910.009.090
WIOSNA 202240001442.860.0057.140
WIOSNA 202310001758.820.0041.180
Wiosna 201950001631.2518.7550.000
WIOSNA 202410001546.676.6746.670
Łącznie2101014150.357.8041.840
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
BCTOZE Biomar
BCTSporting Gdynia
BCTMaestro
Bad BoysBCT
GKS ChyloniaBCT
GIBAS SQUADBCT
Masuria FCBCT
BCTZawsze Można
Sokółka FCBCT
BCTKP Grabówek
BCTBeer Fans Gdynia
BCTFC Babilon United
BCTAREX
BCTHG Kadłuby
Kamix BraciaBCT
HTM GdyniaBCT
BCTCrystal Soldiers
Bad BoysBCT
BCTStudio Prime JBG
BCTFC Babilon United
SPS LimonkaBCT
BCTSporting Gdynia
Zawsze MożnaBCT
Sokółka FCBCT
BCTMaestro
Kamix BraciaBCT
Damen GdyniaBCT
BCTBeer Fans Gdynia
AREXBCT
MMR GroupBCT
Studio Prime JBGBCT
Damen GdyniaBCT
FC Babilon UnitedBCT
BCTMaestro
Sporting GdyniaBCT
KS VitavaBCT
FC Babilon UnitedBCT
MaestroBCT
HTM GdyniaBCT
BCTDamen Gdynia
Studio Prime JBGBCT
SPS LimonkaBCT
Enerpol II GdyniaBCT
Wilki MorskieBCT
MMR GroupBCT
Media Markt KcyńskaBCT
SKMBCT
BCTFC Babilon United
BCTMaestro
PKP Intercity S.A.BCT
BCTBękarty
Rebels AiCBCT
BCTAwaria
MMR GroupBCT
KS VitavaBCT
HTM GdyniaBCT
Media Markt KcyńskaBCT
Kamix BraciaBCT
BCTStudio Prime JBG
BCTStudio Prime JBG
KM PSP SopotBCT
BCTLemon Lambo
BCTGała Bez Przypału
PKP Intercity S.A.BCT
HTM GdyniaBCT
PKP Intercity S.A.BCT
SKMBCT
Polska GuromBCT
BękartyBCT
SPS LimonkaBCT
FC Babilon UnitedBCT
Gała Bez PrzypałuBCT
AP UKS MostyBCT
BCTSupa Strikas CF
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNBCT
Sporting GdyniaBCT
BCTPogórzanka B85 Studio
Sokółka FCBCT
BCTBękarty
Studio Prime JBGBCT
BCTKS Vitava
AwariaBCT
BCTGała Bez Przypału
BCTAREX
BCTBema / ABO
BCTAREX
Enerpol II GdyniaBCT
BCTAwaria
Gała Bez PrzypałuBCT
SPS LimonkaBCT
Sporting GdyniaBCT
BCTClassic II Gdynia
Studio Prime JBGBCT
AlexanderBCT
Kiedyś Odpalą2BCT
PROMOTION 360BCT
Studio Prime JBGBCT
BCTKiedyś Odpalą2
Classic II GdyniaBCT
BCTGała Bez Przypału
Classic II GdyniaBCT
BCTAsconi
BCTGała Bez Przypału
Water TeamBCT
Kiedyś Odpalą2BCT
Studio Prime JBGBCT
BCTPROMOTION 360
Bastion GdyniaBCT
SKMBCT
EmeryciBCT
Enerpol II GdyniaBCT
Bastion GdyniaBCT
Sporting GdyniaBCT
BCTClassic II Gdynia
Rebels AiCBCT
BCTSporting Gdynia
PKP Intercity S.A.BCT
BCTSPS Limonka
Studio Prime JBGBCT
BCTBastion Gdynia
BCTClassic II Gdynia
EmeryciBCT
Enerpol II GdyniaBCT
AwariaBCT
BCTAsconi
BCTDellner Components
WczorajsiBCT
BCTBastion Gdynia
BCTAlexander
BCTAsconi
SPS Limonka IIBCT
UltramarynaBCT
BCTRebels AiC
Wilki MorskieBCT
Tawerna ObłużeBCT
Dziki WestBCT
Enerpol II GdyniaBCT
Jastrzębie GdyniaBCT
BCTIskra Gdynia
Gunners GdyniaBCT
PROMOTION 360BCT