Puchar NL6 Wiosna 2022 – grupy i terminarz

Wiosenny Puchar Enerpol Nadmorskiej Ligi Szóstek, zapowiada się niezwykle ekscytująco! Do rywalizacji przystępuję aż 19 zespołów, więc niemal połowa ligi. Drużyny zostały podzielone na cztery cztero-zespołowe grupy oraz jedną trzy-zespołową. Grać będziemy każdy z każdym, w 17-minutowych meczach. Aby wszystko poszło sprawniej i bez dłuższych przerw w graniu, każda grupa ma przypisaną godzinę startu i grać będzie na dwóch boiskach. Przykładowo więc, jeśli grupa ,,A” startuję w poniedziałek o godz. 20:30, wszystkie cztery drużyny rozpoczynają zmagania o tej godzinie równolegle na obu boiskach i od razu po zakończeniu pierwszych meczów, następuję zamiana par i po kilku minutach przerwy gramy drugą kolejkę, a następnie alegorycznie trzecią! Jedynym wyjątkiem jest grupa ,,B” z której w ostatniej chwili wycofała się Gała Bez Przypału. Tutaj ekipy zagrają po dwa 25-minutowe mecze z jedną pauzą każda. Do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie 2 lipca podczas oficjalnego zakończenia sezonu, awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy! Poniżej prezentujemy oficjalny podział na grupy, a także dzień i godzinę rozpoczęcia w nich zmagań. Dokładny terminarz i podział na kolejki, opublikujemy w weekend.

Grupa A (poniedziałek 20:30)