PUCHAR POLSKI: Awans ENERPOL NL6 do IV rundy! Start Mrzezino pokonany 7:1 !

Kolejne efektowne zwycięstwo kadry NL6 w rozgrywkach o regionalny Puchar Polski! Zespół ENERPOL NL6 pewnie pokonał w środowe popołudnie czołowy zespół A-klasy Start Mrzezino 7:1 i jest już w IV rundzie tych rozgrywek! Kolejne spotkanie już w październiku!

• W pełni kontrolowaliśmy sytuację na boisku od pierwszej do ostatniej minutymówi Jerzy Kania odpowiedzialny za zespół Enerpol NL6 w tej edycji Pucharu Polski.Przeciwnikom dziękujemy za sportową rywalizacje i już z niecierpliwością czekamy na rywala w IV rundzie.
  • Tak jak wspominał Jerzy Kania ENERPOL NL6 już do przerwy wypracował sobie cztery bramki przewagi. Szybko, bo już w 5 minucie zespół żółto-niebieskich wyprowadził na prowadzenie Mariusz Bieszke. Pięć minut później podwyższył Tomasz Lisowski. Kolejne dwie bramki dołożyli Klukowski i Czerwionka.
    Po zmianie stron sztab szkoleniowy mógł spokojnie obserwować mecz i do gry wprowadzić rezerwowych zawodników.
    Start Mrzezino zdołał strzelić gola honorowego wykorzystując rzut karny, ale w tym samym czasie kadra NL6 miała już na koncie kolejne trzy gole autorstwa ponownie Klukowskiego, Czerwionki i Daniel Kolendy.

III runda PUCHARU POLSKI:
ENERPOL NL6 – Start Mrzezino 7:1 (4:0)
bramki: Bieszke, Lisowski, Klukowski x2, Czerwionka x2, Kolenda.
Skład: Niciński – Sobieraj(65 Braszka), Lisowski, Kowalski, Hlushakou – Murawski, Bieszke (80Duliasz) Klukowski, Czerwionka – Kolenda, Freiberg

III runda – 23. września 2020 [szczegóły] Komentarze (8)
Orkan Rumia MKS3 – 2Wisła Tczew23 września 2020 – 17:00
Czarni II Pruszcz Gdański1 – 3Sopocka Akademia Piłkarska23 września 2020 – 16:00
Pomorzanin Gdynia1 – 3Zenit Łęczyce22 września 2020 – 21:00
Akademia Sportu Kolbudy1 – 0Radunia II Stężyca23 września 2020 – 16:30
Gedania II Gdańsk2 – 3GKS Kowale22 września 2020 – 16:30
Wietcisa Skarszewy1 – 0Kaszubia Kościerzyna23 września 2020 – 16:00
Styna Godziszewo2 – 5Gedania Gdańsk22 września 2020 – 16:30
KP Gdynia0 – 2Wikęd Luzino22 września 2020 – 20:30
Ogniwo Sopot1 – 4Lechia II Gdańsk23 września 2020 – 18:00
GLKS Różyny1 – 8Jaguar Gdańsk22 września 2020 – 17:00