W hicie dnia górą Odpalone Pringlesy! Grały II i III liga

We wtorek odbyły się cztery spotkania! W najciekawiej zapowiadającym się wygrały Odpalone Pringelsy! Łatwe zwycięstwo Sokółki FC, która mierzyła się z AP UKS Mosty! ABO i Pogórzanka B85 Studio z 3 punktami!

• Pierwsze spotkanie to pojedynek Enerpolu II z Odpalonymi Pringelsami! Początek należał do tych drugich, którzy po kilku minutach wyszli na prowadzenie. To spowodowało, że przeciwnicy wzięli się za odrabianie strat i to z nawiązką! Strzelili trzy bramki i czekali na odpowiedź “białych”. Ci nie chcieli schodzić na przerwę ze stratą i doprowadzili do remisu 3:3. Po zmianie stron jedni i drudzy atakowali. Było sporo walki i żółtych kartek, jednak to Pringlesy zachowały chłodną głowę i zakończyły mecz 5:3 na swoją korzyść! Aktualnie znajdują się na pozycji lidera.
  • Sokółka FC bardzo pewnie ograła AP UKS Mosty. W pierwszej połowie strzelili młodym zawodnikom 4 bramkami. Szarych stać było jedynie na honorowe trafienie. W końcówce pierwszej odsłony piłka odbita od poprzeczki wpadła do bramki. Druga połowa to dalsza kontrola i powiększenie rezultatu, który ostatecznie brzmiał 8:1!
  • Pogórzanka B85 Studio podejmowała zespół Rebels AIC i to o dziwo Rebelsi weszli lepiej w mecz. Podyktowany rzut karny zamienili na gola. Jednak to by było na tyle z ich strony w tej połowie. Pogórzanka natomiast wzięła się do roboty. Zaaplikowała rywalom aż 6 bramek, co pozwoliło im zejść na przerwę w dobrych humorach. W drugich 25 minutach zbyt luźno podeszli do grania i zremisowali 2:2. Jednak końcowy wynik 9:3 i tak dał im trzy oczka . Brawa za walkę dla Rebels AIC!
  • ABO z Arexem na koniec dzisiejszych zmagań.  Szybki wynik 2:0 dla seledynowych to dobra postawa zespołu, ale jednak do czasu. Przed przerwą Arex strzelił kontaktową bramkę, choć nie cieszył się zbyt długo. ABO dalej chciało utrzymywać korzystną przewagę do gwizdka, dlatego mieliśmy 3:1 do przerwy. Druga połowa to dalsze strzelanie po stronie ekipy Oskara Zaremby. Rywale cofnęli się głęboko do defensywy, chociaż po jednej z akcji udało im się trafić do siatki. Końcowy rezultat to 6:2 dla ABO, które na ten moment wskakuje na 2 pozycje w tabeli!