Menu Zamknij

PUCHAR POLSKI: Enerpol NL6 we wtorek podejmie IV-ligowca !

Przed nami V rudna PUCHARU POLSKI ! Zespół Enerpol NL6 podejmie na tym etapie rywalizacji IV-ligowy zespół Jaguara Gdańsk! To spotkanie zostało wyznaczone na najbliższy wtorek na godzinę 15.15. Oczywiście mecz odbędzie się na Obiekcie Sportowym CHECZ. Niestety ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii COVID-19 mecz odbędzie się bez udziału publiczności. 

  • Nie mniej jednak warto trzymać mocno kciuki za zespół ENERPOL NL6. Będzie bowiem okazja powtórzyć największy dotychczasowy sukces zespołu i awansować do wiosennej rywalizacji w 1/8 PP.
  • Przeciwnik to ekipa, która jest doskonale znana na pomorskich boiskach. Jaguar występuje w IV Lidze i w tym sezonie plasuje się aktualnie na wysokim 3 miejscu. 
  • Jaguar Gdańsk warto zaznaczyć jest obrońcą trofeum z przed roku. W finale ekipa ta pokonała Kaszubię Kościerzyna i w nagrodę rywalizowała na szczeblu centralnym. Tam uległa Puszczy Niepołomice
  • Co ciekawe przed dwoma laty z kadrą NL6 mierzyły się rezerwy Jaguara. Wtedy po emocjonującym meczu żółto-niebiescy wygrali 6:3 i rozpoczęli swój marsz do 1/8 Pucharu Polski. Oby to był dobry prognostyk przed wtorkowym spotkaniem 

V runda – 21. października 2020 
Wikęd LuzinoGKS Przodkowo
Amator Kiełpinowolny los
Cartusia KartuzyArka II Gdynia
Wierzyca PelplinRadunia Stężyca
GKS SierakowiceBałtyk Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo DolneLechia II Gdańsk
Nadmorska Liga SzóstekJaguar Gdańsk
Chojniczanka II ChojniceKP Starogard Gdański

Powiązane Wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *