09/06/2020 19:00 II LIGA gr.B WIOSNA 2020 11 50'

KlubPierwsza połowaWynikWynik
Kiedyś Odpalą234Zwy
BCT03Por

Podsumowanie

Pierwsze minuty zdecydowanie na korzyść Kiedyś odpalą, którzy w pierwszych 5 minutach zdołali zdobyć 2 gole, co jak się później okaże, pozwoliło im prowadzić grę niemal przez całe spotkanie. Przed przerwą, drużyna złożona z kilku znanych nazwisk naszej ligi trafiła raz jeszcze i prowadziła – jak się wydawało – bardzo pewnie do przerwy 3:0. Po zmianie stron, Przychodnia w końcu pokonała golkipera rywali, na co ci jednak odpowiedzieli kolejnym golem i mieliśmy już 4:1. Od tego momentu, strzelała już tylko Przychodnia! Gorąco zrobiło się w momencie, gdy ta strzeliła gola kontaktowego. W ostatniej akcji spotkania, dotychczasowy lider, miał ostatnią szansę na remis i utrzymanie się na piedestale tabeli. Dobre wyjście zaliczył jednak Damian Kucharski (który strzelił w tym meczu także gola) i to Kiedyś odpalą zgarniają 3 punkty, zamieniając się w tabeli miejscami, z dzisiejszym rywalem!