Menu Zamknij

JR Pogórze — Dziki West

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon Kolejka Pełny czas bez dogrywki
EKSTRAKLASA WIOSNA 2020 5 50'

Wyniki

klubPierwsza połowaWynikWynik
JR Pogórze411Zwy
Dziki West24Por

Podsumowanie

  • To był mecz z gatunku takich, w których jeśli coś się już udaje, to wychodzą nawet najbardziej niespodziewane zagrania. JR Pogórze miał swój dzień. Grająca swobodnie, ale też mocno skoncentrowanie ekipa Janusza Rodziewicza nie dała szans Dzikiemu Westowi, w barwach którego grał m.in. Przemysław Trytko.
  • Pierwsza połowa była jeszcze mocno wyrównana, choć cały czas o tę jedną bramkę lepszy był JR Pogórze, a po 25 minutach miał zapasach już dwóch trafień. Po zmianie stron przewaga ekipa z Pogórza jeszcze rosła, aż były momenty, że sięgała sześciu/siedmiu goli.

Dziki West miał jednak moment, w którym był bliski nawiązania kontaktu. Zabrakło jednak dokładności, a Danielowi Lisowskiemu szczęścia, bo dwa razy obijał on słupki bramki Bartosza Paczkowskiego.

W końcówce spotkania JR grał już na tyle swobodnie, że zawodnicy Janusza Rodziewicza popisywali się uderzeniami piłki z powietrza czy przeprowadzi błyskawice kontrataki zakończone strzałami do pustej bramki i całkowitym rozmontowaniem obrony przeciwnika.

  • Poniedziałek to nie jest dla nas najlepszy dzień na graniekomentowali natomiast zawodnicy Dzikiego Westu. – W środę postaramy się pokazać, że dzisiejszy wynik to tylko wypadek przy pracy
NL6

FREE
VIEW