Menu Zamknij

12 Borys Kuźmin

#
12
Narodowość
polPolska
Pozycja
obrońca
Obecna drużyna
Companieros
Poprzednie drużyny
Dziki West

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Companieros30101428.5721.4350.000
WIOSNA 2024Companieros20201330.7723.0846.150
Łącznie-50302740.0014.5545.450

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019140101464.290.0035.710
JESIEŃ 20206030933.3322.2244.440
JESIEŃ 2021150101376.927.6915.380
JESIEŃ 202210001573.330.0026.670
JESIEŃ 202330101428.5721.4350.000
WIOSNA 20206020850.000.0050.000
WIOSNA 202160101127.279.0963.640
WIOSNA 202260001353.8515.3830.770
WIOSNA 202340301573.336.6720.000
Wiosna 2019210001758.8211.7629.410
WIOSNA 202420201330.7723.0846.150
Łącznie84014014253.5210.5635.920
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
CompanierosHTM Gdynia
CompanierosPolska Gurom
Szaleni KomornicyCompanieros
CompanierosEnerpol Gdynia
CompanierosJR Pogórze
CompanierosClassic Gdynia
CompanierosSupa Strikas CF
CompanierosIXODI Nevada Gdynia
Wilki MorskieCompanieros
Kiedyś OdpaląCompanieros
CompanierosBękarty
Cobis GdyniaCompanieros
CompanierosFC Naturale
CompanierosAwaria
CompanierosPolska Gurom
CompanierosSupa Strikas CF
CompanierosWilki Morskie
Classic GdyniaCompanieros
Bema SigalCompanieros
PKP Intercity S.A.Companieros
KP GrabówekCompanieros
Enerpol GdyniaCompanieros
CompanierosOZE Biomar
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosCobis Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosBema / ABO
Joga BonitoCompanieros
Bad BoysCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosKP Grabówek
CompanierosAREX
CompanierosAP UKS Mosty
CompanierosBema / ABO
AwariaCompanieros
Rebels AiCCompanieros
CompanierosKamix Bracia
CompanierosOZE Biomar
CompanierosPolska Gurom
CompanierosPKP Intercity S.A.
Sokółka FCCompanieros
CompanierosAP UKS Mosty
SPS LimonkaCompanieros
OZE BiomarCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosKP Grabówek
CompanierosJoga Bonito
Sporting GdyniaCompanieros
Sokółka FCCompanieros
Beer Fans GdyniaCompanieros
Bad BoysCompanieros
CompanierosAREX
Polska GuromCompanieros
Moto-TechCompanieros
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNCompanieros
CompanierosWilki Morskie
CompanierosWilki Morskie
CompanierosBad Boys
CompanierosJoga Bonito
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNCompanieros
CompanierosAREX
CompanierosNeoPunkt Wejherowo
CompanierosOZE Biomar
CompanierosPenetrators PD
CompanierosKamix Bracia
Supa Strikas CFCompanieros
CompanierosSokółka FC
CompanierosSporting Gdynia
KM PSP GdyniaCompanieros
PKP Intercity S.A.Companieros
NeoPunkt WejherowoCompanieros
CompanierosBaza
CompanierosKS Vitava
CompanierosSokółka FC
BękartyCompanieros
BLACK DRAGONSCompanieros
CompanierosFC Babilon United
Pogórzanka B85 StudioCompanieros
Studio Prime JBGCompanieros
CompanierosPenetrators PD
CompanierosAwaria
CompanierosOZE Biomar
CompanierosBema / ABO
CompanierosTanie Blachy & Dos Amigos
CompanierosRukola
Kiedyś Odpalą2Companieros
CompanierosZIP Skład
CompanierosEnerpol II Gdynia
Wilki MorskieCompanieros
CompanierosKP Grabówek
Kamix BraciaCompanieros
Joga BonitoCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
Bad BoysCompanieros
CompanierosPKP Intercity S.A.
CompanierosTawerna Obłuże
CompanierosWilki Morskie
CompanierosSKM
CompanierosKamix Bracia
CompanierosBękarty
ZIP SkładCompanieros
CompanierosBema Sigal
SportingDziki West
KM PSP GdyniaDziki West
Chylonia DT CityDziki West
JR PogórzeDziki West
ŚledzieDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Dziki WestEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubDziki West
Enerpol GdyniaDziki West
Dziki WestKM PSP Gdynia
Dziki WestClassic Gdynia
Dziki WestChylonia DT City
Dziki WestEjsmond Club
Dziki WestEnerpol Gdynia
JR PogórzeDziki West
Rol RyżDziki West
Dziki WestKM PSP Gdynia
ŚledzieDziki West
RukolaDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Dziki WestEjsmond Club
Classic GdyniaDziki West
Chylonia DT CityDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Dziki WestFC Babilon United
Dziki WestJR Pogórze
KM PSP GdyniaDziki West
Dziki WestKP Grabówek
Dziki WestChłopcy z ferajny
FC Babilon UnitedDziki West
Dziki WestKM PSP Gdynia
Dziki WestRol Ryż
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Chylonia DT CityDziki West
Classic GdyniaDziki West
Dziki WestBCT
KP GrabówekDziki West
Dziki WestEnerpol Gdynia
Dziki WestJR Pogórze