Menu Zamknij

Igor Kuźmin

#
Narodowość
polPolska
Pozycja
obrońca
Obecna drużyna
Companieros
Poprzednie drużyny
Dziki West

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019Dziki West30301070.000.0030.000
JESIEŃ 2023Companieros30201428.5721.4350.000
WIOSNA 2020Dziki West1010850.000.0050.000
Wiosna 2019Dziki West30001030.0020.0050.000
WIOSNA 2024Companieros30101330.7723.0846.150
Łącznie-130705538.5711.4350.000

Ekstraklasa grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-80.006.6713.33

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201930501464.290.0035.710
JESIEŃ 20204010933.3322.2244.440
JESIEŃ 202100001376.927.6915.380
JESIEŃ 202210101241.678.3350.000
JESIEŃ 202330201428.5721.4350.000
WIOSNA 20201010850.000.0050.000
WIOSNA 202110201127.279.0963.640
WIOSNA 202200201353.850.0046.150
WIOSNA 202300001573.336.6720.000
Wiosna 2019100001758.8211.7629.410
WIOSNA 202430101330.7723.0846.150
Łącznie26015013950.3610.0739.570
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
CompanierosHTM Gdynia
CompanierosPolska Gurom
Szaleni KomornicyCompanieros
CompanierosEnerpol Gdynia
CompanierosJR Pogórze
CompanierosClassic Gdynia
CompanierosSupa Strikas CF
CompanierosIXODI Nevada Gdynia
Wilki MorskieCompanieros
Kiedyś OdpaląCompanieros
CompanierosBękarty
Cobis GdyniaCompanieros
CompanierosFC Naturale
CompanierosAwaria
CompanierosPolska Gurom
CompanierosSupa Strikas CF
CompanierosWilki Morskie
Classic GdyniaCompanieros
Bema SigalCompanieros
PKP Intercity S.A.Companieros
KP GrabówekCompanieros
Enerpol GdyniaCompanieros
CompanierosOZE Biomar
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosCobis Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosBema / ABO
Joga BonitoCompanieros
Bad BoysCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosKP Grabówek
CompanierosAREX
CompanierosAP UKS Mosty
CompanierosBema / ABO
AwariaCompanieros
Rebels AiCCompanieros
CompanierosKamix Bracia
CompanierosOZE Biomar
CompanierosPolska Gurom
CompanierosPKP Intercity S.A.
Sokółka FCCompanieros
Bema / ABOJR Pogórze
Classic GdyniaBema / ABO
Supa Strikas CFBema / ABO
JR PogórzeBema / ABO
Bema / ABOClassic Gdynia
Supa Strikas CFBema / ABO
Bema / ABOPenetrators PD
Bema / ABONeoPunkt Wejherowo
Bema / ABOSupa Strikas CF
Bema / ABOBema Sigal
Bema / ABOClassic Gdynia
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
KP GrabówekBema / ABO
Bema / ABOKiedyś Odpalą2
Bema / ABOBema Sigal
JR PogórzeBema / ABO
KP GrabówekBema / ABO
Bema / ABOJR Pogórze
Bema / ABOClassic Gdynia
Bema / ABOKiedyś Odpalą2
Bema SigalBema / ABO
Ejsmond ClubBema / ABO
Enerpol GdyniaBema / ABO
Enerpol II GdyniaBema / ABO
Bema / ABOIXODI Nevada Gdynia
PKP Intercity S.A.Companieros
NeoPunkt WejherowoCompanieros
CompanierosBaza
CompanierosKS Vitava
CompanierosSokółka FC
BękartyCompanieros
BLACK DRAGONSCompanieros
CompanierosFC Babilon United
Pogórzanka B85 StudioCompanieros
Studio Prime JBGCompanieros
CompanierosPenetrators PD
CompanierosAwaria
CompanierosOZE Biomar
CompanierosBema / ABO
CompanierosTanie Blachy & Dos Amigos
CompanierosRukola
Kiedyś Odpalą2Companieros
CompanierosZIP Skład
CompanierosEnerpol II Gdynia
Wilki MorskieCompanieros
CompanierosKP Grabówek
Kamix BraciaCompanieros
Joga BonitoCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
Bad BoysCompanieros
CompanierosPKP Intercity S.A.
CompanierosTawerna Obłuże
CompanierosWilki Morskie
CompanierosSKM
CompanierosKamix Bracia
CompanierosBękarty
ZIP SkładCompanieros
CompanierosBema Sigal
SportingDziki West
KM PSP GdyniaDziki West
Chylonia DT CityDziki West
JR PogórzeDziki West
ŚledzieDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Dziki WestEnerpol Gdynia
Ejsmond ClubDziki West
Enerpol GdyniaDziki West
Dziki WestKM PSP Gdynia
Dziki WestClassic Gdynia
Dziki WestChylonia DT City
Dziki WestEjsmond Club
Dziki WestEnerpol Gdynia
JR PogórzeDziki West
Rol RyżDziki West
Dziki WestKM PSP Gdynia
ŚledzieDziki West
RukolaDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Dziki WestEjsmond Club
Classic GdyniaDziki West
Chylonia DT CityDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Dziki WestFC Babilon United
Dziki WestJR Pogórze
KM PSP GdyniaDziki West
Dziki WestKP Grabówek
Dziki WestChłopcy z ferajny
FC Babilon UnitedDziki West
Dziki WestKM PSP Gdynia
Dziki WestRol Ryż
IXODI Nevada GdyniaDziki West
Chylonia DT CityDziki West
Classic GdyniaDziki West
Dziki WestBCT
KP GrabówekDziki West
Dziki WestEnerpol Gdynia
Dziki WestJR Pogórze