Orange Team Gdynia — ZIP Skład

16/04/2019 20:30 II LIGA Wiosna 2019 7 50'

Bema Sigal23Por
ZIP Skład59Zwy

Od pierwszego gwizdka było to otwarte spotkanie, w którym nie brakowało męskiej gry. Momentami mecz wychodził poza granice fair play, ale wszystko było w granicach rozsądku.

ZIP nawet przez chwile nie odpuszczał wysokiego pressingu przez co rywal mógł tylko kontrować. Do przerwy pewne prowadzenie ZIP Składu 5:2 jednak przez to co działo się na boisku druga połowa zapowiadała się jeszcze ciekawiej.

Orange ostro ruszyli po zmianie stron strzelając bramkę jako pierwsi , ale ZIP Skład szybko się otrząsnął i wrócił do dobrej i skutecznej gry z przed przerwy. Co ciekawe zespół ZIPu sporo bramek strzelił po rzutach rożnych, które jak mówił sam kapitan Daniel Piesik mają już opanowane od kilku spotkań. Ostatecznie ZIP odniósł pewne zwycięstwo 9:3 dzięki czemu rozsiada się wygodnie w fotelu lidera!